Wielkanocne Brykanie – Melodyjny środek

Map of CSE SkakAnka
Kliknij, by załadować mapę

Data/Czas
piątek, 14 kwietnia 2017
08:30 - 16:30

Kategorie


W czasie naszych wiosennych półkolonii wielkanocnych – Wielkanocnego Brykania w SkakAnce, spotkamy się z Czarodziejskim Panem Zającem, z którym przeżyjemy niesamowite przygody w jeszcze bardziej niesamowitych krainach!
Pan Zając Czarodziejski urodził się w okolicy Wielkanocy w oku Pana Poety mieszkającego na skraju wielkiego państwa Nasturcji. Niestety okazało się, że nie ma swojego odbicia w lustrze i … nie wie jak tak naprawdę wygląda… Nigdy nie widział żadnego zająca i myśli, że jest podobny do żaby, a może do krokodyla… Aby odzyskać swoje odbicie musi wyruszyć w drogę i wykonać zadanie zlecone przez Magiczne Zwierciadło…
W trakcie trzech dni Wielkanocnego Brykania W SkakAnce będziemy pomagać Panu Zającowi w jego misji odzyskania straconego odbicia, przeżyjemy mnóstwo nieziemskich przygód i zmierzymy się z wieloma akrobatyczno-wspinaczkowymi wyzwaniami! A koniec odkryjemy tajemnicę powstania lustrzanych zajączków!

W drugim dniu spotkamy się z Lirycznym Hipopotamem, który oczekuje naszego wsparcia w Krainie Wiecznie Płonących Lamp. Pan Hipopotam jest duży i bardzo brzydki, choć sympatyczny. Czy uda nam się spełnić jego wielkie marzenie o zostaniu śpiewakiem operowym? Następnym etapem naszej podróży będzie Kraina Wesołych Kontrabasów, gdzie królem jest chory Pan Słowik. Z powodu nadmiernie wyrośniętego zęba mądrości Pan Słowik nie może śpiewać, a kontrabasy, które powinny być wesołe są smutne, bo nie mają komu akompaniować. Jaki sposób na zmartwienie Pana Słowika znajdziemy razem z Zaczarowanym Zającem? Po wizycie u Pana Słowika odwiedzimy Krainę Wspaniałej Techniki, gdzie wszystko jest zmechanizowane… a jednym mieszkańcem tego zmechanizowanego kraju jest Pan Mędrzec, który żyje już bardzo długo, ale jest jednak nieszczęśliwy…Wszystko ma, ale czegoś mu brakuje… jest bardzo smutny i nie wie dlaczego. Wspólnie z Panem Zającem spróbujemy znaleźć lekarstwo na jego smutek!

 

Formularz:

  Wiosenne Brykanie w SkakAnce

  Wielkie Przygody Małej Kropelki Wody

  Uwagi

  Imię i nazwisko dziecka

  Data urodzenia dziecka

  Imię i nazwisko opiekuna

  Adres email

  Numer telefonu


  Wysyłając rezerwację potwierdzam akceptację Regulaminu oraz zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez CSE SkakAnka do celów prowadzenia rejestracji.


   

  Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu lub na stronę o półkoloniach.