Wielkanocne Brykanie – Lustrzane zakończenie

Map of CSE SkakAnka
Kliknij, by załadować mapę

Data/Czas
wtorek, 18 kwietnia 2017
08:30 - 16:30

Kategorie


W czasie naszych wiosennych półkolonii wielkanocnych – Wielkanocnego Brykania w SkakAnce, spotkamy się z Czarodziejskim Panem Zającem, z którym przeżyjemy niesamowite przygody w jeszcze bardziej niesamowitych krainach!
Pan Zając Czarodziejski urodził się w okolicy Wielkanocy w oku Pana Poety mieszkającego na skraju wielkiego państwa Nasturcji. Niestety okazało się, że nie ma swojego odbicia w lustrze i … nie wie jak tak naprawdę wygląda… Nigdy nie widział żadnego zająca i myśli, że jest podobny do żaby, a może do krokodyla… Aby odzyskać swoje odbicie musi wyruszyć w drogę i wykonać zadanie zlecone przez Magiczne Zwierciadło…
W trakcie trzech dni Wielkanocnego Brykania W SkakAnce będziemy pomagać Panu Zającowi w jego misji odzyskania straconego odbicia, przeżyjemy mnóstwo nieziemskich przygód i zmierzymy się z wieloma akrobatyczno-wspinaczkowymi wyzwaniami! A koniec odkryjemy tajemnicę powstania lustrzanych zajączków!

W trzecim dniu naszych wielkanocnych przygód zawitamy do Krainy Kolorowych Baloników, w której, gdzie się nie spojrzy, wszędzie są balony i baloniki. Wśród radosnych i roztańczonych balonów mieszka bardzo nieszczęśliwy Pan Szary Wróbel. W jaki sposób pomożemy mu znaleźć radość? Do kolejnej krainy będziemy musieli dostać się aż za Morze Jaszczurzych Łez i Ląd Starych Fortepianów. A będzie to Kraina Starych Parasoli, w której jest bardzo, ale to bardzo zimno. Z powodu zimna Pan Stary Sopel, mieszkający na czubku Króla Parasoli nie może rozmarznąć, a przecież jego największym marzeniem jest zamienić się w wodę. Czy znajdziemy rozwiązanie jego problemu? Następnie wyruszymy w drogę powrotną do Nasturcji – miasta, z którego wywodzi się nasz bohaterski Pan Zając. Tam spotkamy Pana Słonia płaczącego rzewnymi łzami. Jego marzeniem jest stanie się motopompą i praca w straży pożarnej, ale mieszkając w zoo nie jest w stanie spełnić tego życzenia… Wspólnie z Panem Zającem będziemy musieli znaleźć sposób na uszczęśliwienie smutnego trąbalskiego! Potem będzie nas czekać misja uratowania płonących spodni Pana Poety, a na końcu naszej wyprawy zasłużona nagroda!

 

Formularz:

  Wiosenne Brykanie w SkakAnce

  Wielkie Przygody Małej Kropelki Wody

  Uwagi

  Imię i nazwisko dziecka

  Data urodzenia dziecka

  Imię i nazwisko opiekuna

  Adres email

  Numer telefonu


  Wysyłając rezerwację potwierdzam akceptację Regulaminu oraz zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez CSE SkakAnka do celów prowadzenia rejestracji.


   

  Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu lub na stronę o półkoloniach.