Dla Ciebie i Twojej Pociechy

SkakAnka powstała z idei zapewnienia naszym pociechom wszechstronnego rozwoju i równocześnie stworzenia miejsca przyjaznego rodzicom. Kochamy dzieci i dbamy o ich rodziców. W czasie, gdy Twoje dziecko ćwiczy, rozwija się, bawi – Ty komfortowo spędzasz czas.

 
 

Co znajdziesz w SkakAnce:
  • Profesjonalną ściankę wspinaczkową. Zastosowano w niej unikalne rozwiązania, a trasy przystosowano specjalnie dla dzieci. Odnajdą się tu zarówno początkujący, jak i zaawansowani mali wspinacze.
  • Salę gimnastyczną, wyposażoną w atrakcyjne i zróżnicowane (czyli zachęcające do ćwiczeń!) przyrządy, sprzęty i akcesoria: drążki gimnastyczne, drabinki, skrzynie, kółka wiszące, materace, piłki itp. Są one dostosowane do wieku ćwiczących, zabezpieczają potrzeby rozwojowe zarówno niemowląt, jak i nastolatków. Wszystkie posiadają też wymagane atesty i certyfikaty.
  • Kącik malucha, przeznaczony dla najmłodszych dzieci wraz z dwupoziomowym placem zabaw z kulkami.
  • Biblioteczkę Książek Przeczytanych. Mogą one być czytane na miejscu bądź zabrane ze sobą do domu – nie są ewidencjonowane, każdy może przyjść i poczytać lub wypożyczyć książkę, a także przynieść swoją już przeczytaną, którą chce się podzielić z innymi.