Wielkanocne Brykanie – Niesamowity Początek

Wielkanocne Brykanie - Niesamowity Początek

Kiedy

13.04.2017    
08:30 - 16:30

Gdzie

CSE SkakAnka
ul. Fiołkowa 15, Kraków, małopolskie, 31-457

Rodzaj wydarzenia

W czasie naszych wiosennych półkolonii wielkanocnych – Wielkanocnego Brykania w SkakAnce, spotkamy się z Czarodziejskim Panem Zającem, z którym przeżyjemy niesamowite przygody w jeszcze bardziej niesamowitych krainach!
Pan Zając Czarodziejski urodził się w okolicy Wielkanocy w oku Pana Poety mieszkającego na skraju wielkiego państwa Nasturcji. Niestety okazało się, że nie ma swojego odbicia w lustrze i … nie wie jak tak naprawdę wygląda… Nigdy nie widział żadnego zająca i myśli, że jest podobny do żaby, a może do krokodyla… Aby odzyskać swoje odbicie musi wyruszyć w drogę i wykonać zadanie zlecone przez Magiczne Zwierciadło…
W trakcie trzech dni Wielkanocnego Brykania W SkakAnce będziemy pomagać Panu Zającowi w jego misji odzyskania straconego odbicia, przeżyjemy mnóstwo nieziemskich przygód i zmierzymy się z wieloma akrobatyczno-wspinaczkowymi wyzwaniami! A koniec odkryjemy tajemnicę powstania lustrzanych zajączków!

W pierwszym dniu odwiedzimy Krainę Garbatych Jamników a może Małych Wielbłądów, w której będziemy musieli pomóc choremu Prezydentowi jamników pozbawionemu przez los ogona. Spotkamy się też z Panem Kaktusem Bez Kolców mieszkającym w Krainie Gazet. Pan Kaktus nie ma kolców i dlatego nie może bronić się przed atakującymi go złośliwymi literami – mieszkańcami gazetowego kraju… W Krainie Czekoladowych Zwierząt staniemy przed misją uratowania przerażonej Królowej Sarny, która wciąż ucieka przed wilkiem. Następna przygoda czeka nas w Krainie Luster. Królowa tego kraju – Kropla Wody siedząca na długim liściu drzewa rosnącego na pod miastem, od lat czeka na pomoc w opadnięciu na ziemię…

 

Formularz:

  Wiosenne Brykanie w SkakAnce
  Wielkie Przygody Małej Kropelki Wody

  Uwagi

  Imię i nazwisko dziecka

  Data urodzenia dziecka

  Imię i nazwisko opiekuna

  Adres email

  Numer telefonu

  Wysyłając rezerwację potwierdzam akceptację Regulaminu oraz zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez CSE SkakAnka do celów prowadzenia rejestracji.


   

  Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu lub na stronę o półkoloniach.