Poznaj SkakAnkę

Dla nas dzieci są najważniejsze!

SkakAnka powstała z idei zapewnienia naszym pociechom wszechstronnego rozwoju i równocześnie stworzenia miejsca przyjaznego rodzicom. Kochamy dzieci i dbamy o ich rodziców. W czasie, gdy Twoje dziecko ćwiczy, rozwija się, bawi – Ty komfortowo spędzasz czas.

Masz pod swoją opieką malucha, który błyskawicznie rośnie, jest ciekawy świata i czasem rozsadza go energia? Zapraszamy do SkakAnki! Akademia Brykaczy, Wspinaczy i Gimnastyków to miejsce dla dzieci od 4 miesiąca życia, a i starszy człowiek znajdzie coś dla siebie. To nie jest sala zabaw – to ścianka wspinaczkowa, to ścieżki gimnastyczne, to wszechstronny rozwój przy okazji zabawy. Chcemy, by SkakAnka służyła rozwojowi zarówno ciała jak i ducha, bo jak powszechnie wiadomo: w zdrowym ciele zdrowy duch! Umożliwiają to nasze wyjątkowo urozmaicone zajęcia sportowe, wspinaczkowe, gimnastyczne, a także oferta niezapomnianych przyjęć urodzinowych i wiele innych atrakcji. Zapoznaj się ze szczegółami!

Zajęcia przygotowane z myślą o najmłodszych klientach zostały opracowane przez instruktorów posiadających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, znającymi ich potrzeby i, co najważniejsze, mającymi z nimi świetny kontakt! W czasie zajęć nasze dzieci zdobywają nowe umiejętności podczas zabawy, nawet nie wiedząc, że przy okazji się uczą. Mądra zabawa wpływa na rozwój i zainteresowania dziecka, kształtuje wyobraźnię, pobudza myślenie i aktywność, a aktywne formy edukacji rozwijają i utrzymują jego zainteresowania oraz koncentrację. W zabawach i ćwiczeniach grupowych dzieci nabywają w naturalny sposób zdolność do rozwiązywania problemów i pokonywania napotykanych trudności. Poznają czym jest zdrowa rywalizacja, jak smakuje radość zwycięstwa czy gorycz porażki. Kontakt z rówieśnikami stymuluje rozwój społeczny, dzięki czemu dzieci uczą się współpracy i budowania więzi z innymi.

 

Regularna aktywność fizyczna jest niezbędna dzieciom i młodzieży nie tylko do wzmocnienia mięśni czy poprawy kondycji, ale także do prawidłowego rozwoju umysłowego i społecznego. Zaangażowanie w zajęcia sportowe pomaga w osiąganiu lepszych wyników w nauce.

 

Sport, zabawa i rekreacja to doskonały sposób na przyswojenie wartości oraz idei, z którymi młody człowiek będzie spotykał się przez całe życie. To właśnie sport i zabawa wspierają przyjaźń i, tak ważną, choć bardzo często ignorowaną, zasadę fair-play. Pokazują, jak pokonywać napotkane przeszkody, jak pracować w zespole, uczą szacunku i dyscypliny. To właśnie sport pomaga przygotować młodych ludzi na wyzwania czekające na nich w dorosłym życiu.

Co mamy dla Dzieci?

Rośnij razem ze SkakAnką!

WSPINACZKA – Zapewniamy zajęcia dla zarówno dla trzylatka jak i dla poważnego nastolatka. A i rodzic znajdzie wyzwanie dla siebie. Profesjonalna i atestowana, dedykowana dla dzieciaków lecz z drogami trudnymi do zdobycia również dla starszych – taka jest nasza ścianka! Każdy zdobywca może liczyć na wsparcie doświadczonego instruktora i grupy, z którą ćwiczy, a kadra prowadząca to wykwalifikowani instruktorzy. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 12-osobowych, w podziale na grupy wiekowo-umiejętnościowe.

Twoje dziecko nie jest tak sprawne jak większość jego rówieśników a chce się ruszać i bawić? Myślisz, że zajęcia wspinaczkowe są nie dla niego? Wręcz przeciwnie. Zapraszamy do SkakAnki – u nas wspinać może się każdy, zgodnie ze specjalnie opracowanymi ćwiczeniami!

GIMNASTYKA – Sport i zabawa to niezbędny element rozwoju każdego dziecka. Nasze zajęcia skierowane są do dzieci od czwartego miesiąca życia do kilkunastoletniej młodzieży! Nasz pogram obejmuje poznawanie różnych dyscyplin sportowych związanych z aktualną porą roku. Mamy do dyspozycji profesjonalne sprzęty i akcesoria: poręcze (asymetryczne i równoległe), równoważnie (wysokie i niskie), kółka gimnastyczne, linę i drabinkę sznurową aż pod sufit i, co najlepsze, dmuchane ścieżki gimnastyczne, na których fikołki i przewroty są tylko i wyłącznie radością! Zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów: fizjoterapeutów, instruktorów, trenerów i odbywają się w grupach maksymalnie 12-osobowych, w podziale na grupy wiekowo-umiejętnościowe.

Twoje dziecko nie jest tak sprawne jak większość jego rówieśników a chce się ruszać i bawić? Myślisz, że zajęcia gimnastyczne są nie dla niego? Wręcz przeciwnie. Zapraszamy do SkakAnki – w programie czekają specjalnie opracowane ćwiczenia dla każdego!

 

Co mamy dla Mamy?

Gdy Twoje dziecko uczy się bawiąc – odpoczywaj ze SkakAnką

KAWUSIA i nie tylko – serwujemy pyszną kawę w różnych odsłonach, a dla tych, którzy akurat nie mają na nią ochoty, oferujemy herbaty różnych rodzajów, świeżo przygotowaną lemoniadę, wodę mineralną i sezonowo koktajle. Coś na ząb? – owocowe przekąski i przegryzki też się znajdą. Coś na słodko? – pysznościowe ciacha od Michałka – najlepszej cukierni w mieście – właśnie u nas. Usiądź wygodnie w kawiarence lub rozsiądź się na wielkiej pufie i oddaj się przyjemności…

A co, gdy dzieciaki mają na coś ochotę? Dla spragnionych słodyczy proponujemy prawdziwą czekoladę na gorąco. Coś do picia na zimno – świeżo wyciskany sok pomarańczowy, coś na chrupiąco – pyszne chrupki jabłkowe.

BIBLIOTECZKA i czytelnia tego co już przeczytane – masz w domu książkę, której już na pewno kolejny raz nie przeczytasz? Przynieś ją do SkakAnki! Opatrzymy ją ekslibrisem i podzielimy się z innymi czytelnikami, którzy jej nie znają. Znalazła(e)ś coś w naszej biblioteczce czego jeszcze nie czytała(e)ś – weź ze sobą do domu, przeczytaj i przynieś z powrotem – ktoś inny też ją chętnie przeczyta. Czekając na dziecko zauważyła(e)ś pozycję, która tak Cie wchłonęła, że chcesz ja skończyć w domu? Zabierz ją ze sobą, przeczytaj i zwróć przy okazji.

A gdy potrzebujesz posurfować skorzystaj z naszej sieci Wi-Fi.

Czego u nas nie znajdziesz? Śmieciowego jedzenia, chipsów pełnych E, gazowanych napojów i innych im podobnych przestępców przeciwko zdrowiu.