👣 Na Yeti tropie… nie szukamy go w Europie! 🧐

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy
sezon 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣/2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ – odc. 19/42 (Standard 14)


👉 Rakietowe rozgrzewanie, zwinne wymykanie, na rękach stawanie, tropem wspinanie, ekspresu wpinanie i… śladów zgadywanie! 👈


Zimowa aura ❄️ tworzy się za oknami 🪟 i mroźne klimaty 🥶 nie opuszczają SkakAnki. Również w tym tygodniu towarzyszyć nam będą w naszych gimnastycznych 🤸 i wspinaczkowych 🧗 przygodach.
Już od poniedziałku wyruszymy w niezwykłą podróż tropem… YETI 👣! Wśród śnieżnych 🌨️ odmętów SkakAnki spróbujemy odszukać jakiekolwiek ślady istnienia 🤔 tego mistycznego stwora oraz wskazówki zdradzające jego obecność 🧐. Przeprawa przez głębokie śniegi wymagać od nas będzie użycia rakiet śnieżnych ⚪ oraz odpowiedniego przeszkolenia w ich obsłudze tak, aby nie zapadać się w białym puchu 😱.
Nasi gimnastycy 🤸 ruszą na poszukiwania przez ośnieżone doliny pokonując zdradliwe szczeliny, występy skalne oraz masywne zaspy 💪. Wspinacze 🧗 natomiast ruszą śladami 🐾 zaobserwowanymi w wyższych 🆙 partiach gór i tam spróbują zatoczyć swój obszar poszukiwań pokonując ostre granie, półki skalne oraz najwyższe turnie 🏔️.

Czy uda nam się odnaleźć Człowieka Śniegu ⁉️
Przekonajcie się o tym osobiście w SkakAnce! 🙃


Dziś w SkakAnce Yeti śladem, ruszymy niełatwym obwodem!
Wymyk, odmach i zeskoki, wspin się szykuje bardzo wysoki!
A na koniec, czy Ty wiesz… że wytropimy każdy zwierz?