❄️ Po południu oraz z rana – ulepimy dziś bałwana! ☃️

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy
sezon 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣/2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ – odc. 18/42 (Premium E)


👉 Wytoczone rozgrzewanie, śnieżne rolowanie, jednorącz wspinanie, białe trawersowanie, Bałwanka ulepianie i… przez trakt podróżowanie! 👈


Po zeszłotygodniowych 🔙, niezwykle intensywnych 🥵 poświątecznych aktywnościach, w SkakAnce czas na tydzień relaksu 🤌.
Więc jak❓ Ulepimy dziś Bałwana❓ ☃️
Nasza sala po raz kolejny wypełni się mnóstwem śniegu 🌨️ wprost z krainy naszej wyobraźni 💭, w której zabawa nigdy się nie kończy 🤩. Czas relaksu nie oznacza jednak czasu leniuchowania 🙃. Dlatego czeka nas wiele gimnastycznych 🤸 i wspinaczkowych 🧗 wyzwań. Śnieżne kule ⚪ zakrólują na naszych zajęciach w różnych wielkościach, od mieszczących się w dłoni 🤚 po takie wielkości nas samych 🚶.
Nasi gimnastycy 🤸 będą mieli okazję doskonalić specjalny SkakAnkowy sposób tworzenia gigantycznych kul śniegowych ⚪ oraz przejechać się na największej z nich, tworzącej podstawę naszego Bałwana ⛄.
Wspinacze 🧗 natomiast, przyjmą inną technikę tworzenia. Zamiast na wielkość, pójdą na ilość i nazbierają mnóstwo małych kul śniegowych ⚪⚪⚪ podczas Śnieżkowego Trawersu, gdzie zmierzą się z zadaniem wspinania się z jedną ręką ✋ zajętą przez śnieżkę, w taki sposób, żeby jej nie zgubić 🤔. Na koniec wszyscy wyruszymy na Śnieżny Trakt 👣, gdzie będziemy musieli bardzo uważać 🧐 na zaspy śnieżne powstałe w procesie tworzenia naszego Bałwana. Szczególnie, żeby nie utknąć w nich głową w dół 🤪!

Do zobaczenia w SkakAnce! 😍


Dziś w SkakAnce śnieg lepimy, ale… co z niego stworzymy?
Kule śnieżne wytoczymy, każdą wielkość sporządzimy!
By na koniec stworzyć razem, Bałwanka raz za razem!