🪔 Na świecie taka jedyna, Lampa SkakAnkowego Dżina! 🧞

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2021/2022 – odc. 7/43 (Standard 6)


👉 Kocykowe rozgrzewanie, do drążka doskakiwanie, podporu utrzymanie, na przeszkodzie zawracanie, wielbłąda wciąganie, wspinanie w turbanie i… na dywanie latanie! 👈


Następny wspaniały tydzień w SkakAnce ➰ zabierze nas w egzotyczny świat baśni tysiąca i jednej nocy 🌟. Wśród piasków SkakAnki ⛱️ poświęcimy się bez końca poszukiwaniom magicznej Lampy 🪔 SkakAnkowego Dżina 🧞!
Naszą 🏜️ pustynną przygodę rozpoczniemy od podróży latającymi 🪁 dywanami od jednej oazy 🏝️ do drugiej nasłuchując 👂 opowieści o możliwym położeniu 🤔 legendarnej lampy.
Na zajęciach gimnastycznych 🤸 zmierzymy się z żywiołami panującymi na pustyniach, czyli upałem 🌡️, burzami piaskowymi i zdradliwymi wydmami ♨️ w mocno akrobatycznym wydaniu. Chwilę wytchnienia da nam odpoczynek w oazie 🌴. Oby tylko nie okazała się ona fatamorganą.
Nasi wspinacze 🧗 również będą musieli zmierzyć się z ogromnymi wydmami, jeśli chcą dotrzeć do lampy ukrytej gdzieś pośród nich. By to osiągnąć utworzą karawany 🐫🐫🐫 i nauczą się wzajemnej odpowiedzialności za swój los asekurując się wzajemnie w trójkach 👩‍👧‍👦 za pomocą gri-gri. Sprawdzą również czy ciężko się wspina podczas piaskowej zawieruchy, gdy równocześnie trzeba zasłaniać oczy 👳‍♀️ turbanem 👳. Na koniec czeka nas Dywanowy OdLot, dzięki któremu miejmy nadzieję unikniemy trafienia w sam środek burzy 🌩️.

Gotowi na przygodę? Przygotujcie swoje trzy życzenia!
Czekamy na Was na latającym dywanie!


Dziś w SkakAnce lampa będzie pocierana…
By zjawiła się przygoda z Dżinem rozbrykana!