🕵️ Leśnych Skrzatów szukanie to nie lada wyzwanie! 🙃

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2021/2022 – odc. 6/43 (Standard 5)


👉 Z jagódkami rozgrzewanie, przeskokami zawracanie, do kółek doskakiwanie, podchwytowe wspinanie, boulderowe podchwytanie i… Skrzata poszukiwanie! 👈


W nadchodzącym tygodniu w SkakAnce ➰ wybierzemy się w kolejną niezwykłą, przyrodniczą misję. Ruszymy w mieniące się jesiennymi barwami 🍂 leśne odmęty 🌲🌳🌲, aby spróbować odszukać niezwykłego stwora – Leśnego Skrzata 🎅. Zadanie będzie to niełatwe, bo stworki to nieśmiałe i strachliwe 😨, chować się umieją wyśmienicie i nie mogę zagwarantować, że je wypatrzycie 👁️👁️.
Nasze poszukiwania 🔍 rozpoczniemy tam, gdzie – jeśli się ma dużo szczęścia – można je spotkać przy posiłku 🍲, czyli między leśnymi owocami: jagódkami, malinami, jeżynami.
Nasi gimnastycy 🤸 podczas swoich zajęć skupią się na przeszukiwaniach blisko leśnego runa, pośród krzewów i zarośli torując sobie drogę przez gąszcz 🌿 na różne akrobatyczne sposoby.
Natomiast nasi wspinacze 🧗 ruszą w wyższe partie lasu, gdzie wśród skał i koron drzew spróbują odszukać jakiekolwiek ślady 👣 ich obecności. Z pomocą w naszych poszukiwaniach przyjść nam może zaprzyjaźniony Leśny Druid 🎅, który według krążących po lesie plotek jest w posiadaniu mapy 🗺️ prowadzącej do tajemnego miejsca spotkań Leśnych Skrzatów.

Czy uda nam się je ujrzeć? Jak wyglądają?
Tego dowiecie się tylko w tym tygodniu w SkakAnce!


Dziś w SkakAnce krasnoludki… hopsasa… hopsasa!
Przyjdźcie, znajdźcie nasze budki! Hopsasa… hopsasa!