🚶 Ze SkakAnkowym Obieżyświatem, w pogoni za słodkim miodokwiatem! 🌺

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2021/2022 – odc. 8/43 (Standard 7)


👉 Włóczykijowe rozgrzewanie, na rękach czujne stawanie, z obrotem zeskakiwanie, prawidłowe na linie zjeżdżanie, nogozmienne trawersowanie i… miodokwiatowe układanie! 👈


W tym tygodniu w SkakAnce czekać nas będzie kolejna ekscytująca podróż 🧳. Wraz z naszym przewodnikiem – Obieżyświatem 🚶, wyruszymy w pełną przygód wyprawę nieznanymi szlakami SkakAnki 🛣️. Szykujmy się więc na długie i wyczerpujące wędrówki 👣, podczas których nasza wytrzymałość na liczbę powtórzeń 🔁 będzie miała bardzo duże znaczenie, a krótkie chwile odpoczynku 🙇 spędzane będą w nietypowych warunkach, takich jak półki i występy skalne, czy korony drzew 🌳.
Nasi gimnastycy 🤸 pracować będą również nad rozwijaniem bezpiecznego zeskoku 🦘 z napotykanych na swojej drodze przeszkód oraz nauczą się nietypowego sposobu medytacji 🧘, który Obieżyświat poznał podczas jednej ze swoich niezliczonych podróży 🗺️.
Na zajęciach wspinaczkowych 🧗 natomiast sprawdzimy, jak długi jest Szlak Miodokwiatu 🛤️, którym przyjdzie nam trawersować i jakim wyzwaniom przyjdzie nam stawić czoła podczas tej wędrówki 🥾🥾. Sprawdzimy również jak nasi wspinacze radzą sobie z pozycją zjazdową 🎢, którą będą musieli zastosować pokonując różnicę poziomów w dół i czy precyzja zmiany stóp 🦶 na stopniach będzie miała znaczenie podczas naszej wyprawy 🧭.
Na koniec zajęć sprawdzimy, czy uda nam się dojść do osławionej, tajemniczej Polany Miodokwiatu 🌺 i co tam zastaniemy…

Ciekawi?
Dołączcie do naszej podróży w SkakAnce!


Dziś w SkakAnce wędrujemy, miodokwiatu poszukujemy!
Wspinaczkowo, gimnastycznie – czas spędzamy fantastycznie!