🤒 SkakAnka chora potrzebuje dziś doktora! 👨‍⚕‍

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2020/2021 – odc. 15 / standard 12/43


👉 Anatomii poznawanie, z lekarstwem zwisanie, zdrowe przewracanie, na odciągach układanie, po termometrze wpinanie i… przed wirusem uciekanie! 👈


AAAAA! Psik!!!
Uwaga❗ Wszyscy SkakAnkowicze wzywani na dyżur 🚑! Potrzebujemy Waszej 👩‍⚕️👨‍⚕️ fachowej pomocy ponieważ nasza SkakAnka złapała KATAR 🤧. Trzeba podjąć natychmiastowe działania, żeby jak najszybciej doprowadzić ją znowu do formy 😀. Najlepszym lekarstwem 💉 będzie 🤸 gimnastyczno-wspinaczkowa 🧗 kuracja SkakAnkowa.
Jak wszyscy dobrze wiedzą nieleczony katar 🤧 trwa 7️⃣ siedem dni, a leczony tydzień, dlatego czeka nas dużo akrobatyczno-wspinaczkowej rekonwalescencji tygodniowej 🗓️. Spróbujemy między innymi wczuć się w rolę poszkodowanego w wypadku 🤕 i spróbujemy poruszać się i wykonywać ćwiczenie z wyłączeniem poszczególnych kończyn dolnych 🦵 lub górnych 💪.
Na zajęciach gimnastycznych 🤸 będziemy mieli okazję poćwiczyć rozkładanie noszy przewrotem w przód w rozkroku oraz poznamy sposoby podawania lekarstwa 💊 za pomocą kółek gimnastycznych.
Nasi wspinacze 🧗 natomiast „odciągać” będą mocno pacjentów od kataru poznając specyfikę i charakter pracy z chwytami odciągowymi oraz opanują obsługę wielkiego termometru 🌡️ wspinając się po jego krawędzi.
Na koniec wszyscy zmierzymy się z Zaraźliwym Berkiem 🦠, szukając odpowiedniego lekarstwa 💊 na wszystkie przekazywane przez niego dolegliwości.

AAAA! Psik!!! Na zdrowie!


Dziś SkakAnka bardzo chora, szybko, szybko po doktora!
Lecz lekarza nie ma z nami… pomóc jej musimy sami!
Gimnastycznie się zwiesimy i do przodu przewrócimy…
W termometrze zaś wspinanie będzie dziś lekarstwem dla niej!