❗ Do podróży gotowy – Ekspress SkakAnkowy! 🚂

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2020/2021 – odc. 14 / standard 11/43


👉 Przeszkód pokonywanie, podwójne przewracanie, wysokie wspinanie, ósemkowe wiązanie, dwuzapadkowe wpinanie, ekspresu zapinanie i… po lodzie podróżowanie! 👈


Ciuu Ciuu!!! Czy wszyscy gotowi❓
Już od poniedziałku przez cały tydzień ze SkakAnki wyrusza Ekspress SkakAnkowy 🚂. Jest to jedyna i niepowtarzalna szansa, aby wyruszyć z nami w niezwykłą akrobatyczną 🤸 i wspinaczkową 🧗 podróż na Biegun Północny 🚩, czyli do siedziby Świętego Mikołaja 🎅.
Czeka nas nie lada przeprawa, podczas której nasi gimnastycy 🤸 będą musieli pokonać mnóstwo mostów 🌉, tuneli 🚇, zwrotnic i zaśnieżonych ❄️ bocznic. Tory 🛤️ poprowadzą nasz pociąg przez wąskie przesmyki, wysokie szczyty 🏔️ i rozległe doliny 🏞️.
Nasi wspinacze 🧗 natomiast pod okiem Instruktora-Konduktora 👨‍✈‍ skupią się na budowie „ekspresu”, jego funkcji i technice stosowania oraz na szybkości i punktualności ⏰ naszego SkakAnkowego Ekspressu. Zadbają o jego bezpieczny przejazd 🚦 i o to, by wszędzie dotarł na czas ⌛. Szczególnie kiedy siarczysty mróz 🥶 oblodzi tory i mocno utrudni dalszą drogę 👍.

Odbądź tę niesamowitą podróż z nami w SkakAnce!


Dziś na biegun wyruszamy, ważne tory odkrywamy
Mikołaja odwiedzimy, jego trasę odśnieżymy!
Poprzez mosty i przez szczyty gnają gibcy gimnastycy!
A wpinacze? Bezstresowo idą w górę ekspresowo!