🧭 Kierunek wyznaczony – czas na Biegun SkakAnkowy! 🚩

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2020/2021 – odc. 16 / standard 13/43


👉 Narciarskie wyzwania, lodowce do pokonania, zaprzęgami podróżowanie, czekanów testowanie, jednoręczne wspinanie i… z Burzą Śnieżną spotkanie! 👈


Kierunek 👉 Biegun SkakAnkowy 🚩!
Ostatni tydzień standard w tym roku kalendarzowym 📅 rozpoczynamy w SkakAnce obierając na cel naszej podróży bieguny naszej planety 🌍. Miejsca ekstremalnie niedostępne i niegościnne człowiekowi, które to swoją niedostępnością od dziesiątek lat przyciągają śmiałków 🤩 gotowych poświęcić swój los dla dotarcia do celu 🏁. My również na zajęciach będziemy się ambitnie mierzyć z naszymi celami 🎯 i ustawiać wysoko poprzeczkę 🏋️ umiejętności.
Naszą ekspedycję 🧭 rozpoczniemy od współpracy w narciarskich tandemach ⛷️⛷️ i efektywnym pokonywaniu pokrytych śniegiem lodowych 🧊🧊 połaci.
Nasi gimnastycy 🤸 spróbują dotrzeć do celu poprzez szczeliny, pola firnowe i lodowe mosty z użyciem raków, psich zaprzęgów 🐕 oraz czekanów ⛏️.
Nasi wspinacze 🧗 natomiast wybiorą bardziej strome podejścia 🏔️, na których będą musieli posłużyć się tarciowymi stopniami lub nawet poradzić sobie bez stopni, a przy niektórych dłuższych fragmentach spróbujemy oszczędzać siły osłabionej ręki wspinając się tylko drugą – JEDNORĄCZ 💪!
Na koniec nasze ekspedycje 🚶‍♀‍🚶‍♂‍ będą musiały stawić czoła rozsierdzonej Burzy Śnieżnej 🌨️, która złapała nas zaraz przed powrotem i znacząco utrudniła dotarcie do bazy ⛺.

Czy uda nam się powrócić z tej wyprawy zwycięsko?
Przekonajcie się sami w SkakAnce!


Dziś w SkakAnce ekspedycja! Dwa bieguny do zdobycia!
Cele trudne wybieramy, ze słabością wygrywamy!
Lód, szczeliny… to jest fraszka, dla Brykacza – to igraszka,
Jedną ręką się wspinamy – takie dziś wyzwania mamy!