🤩 Radośnie i zdrowo rozkręcamy się SkakAnkowo! 🔄

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2020/2021 – odc. 2 / standard 1/43


👉 Sprawności rozkręcanie, stabilizacji odzyskiwanie, komend poznawanie, zakręcone zjeżdżanie i szalone wirowanie! 👈


Drugi 2️⃣ tydzień nowego sezonu w SkakAnce zapowiada się na naprawdę… ZAKRĘCONY ➰! Wszystko będzie się kręcić 🔄 dookoła tego co się i nas „kręci” 🔃.
Na zajęciach gimnastycznych 🤸 oraz dla rodziców z dziećmi 👩‍👦👨‍👧 dzieciaki staną przed mnóstwem wyzwań wymagających od nich nie lada orientacji 🧭 w SkakAnkowej Przestrzeni. Intensywnie będziemy rozwijać świadomość 🤔, gdzie w danym momencie znajduje się nasze ciało w przestrzeni 🕴️, w jakim jest ułożeniu ↔️ i w jaki sposób najszybciej odzyskać pozycję stojącą ↕️. Czeka nas więc wiele ćwiczeń z Kręćkiem 🌀, takich jak, turlanie się 🔃, obracanie 🔄, wirowanie 🌪️ czy rolowanie ↪️.
Na zajęciach wspinaczkowych 🧗 natomiast zakręcimy się ➰ na maksa w temacie wspinaczkowych komend 🔀 oraz rozwiniemy umiejętność bezpiecznego, kontrolowanego zjazdu ⏬ po wspięciu się 🔼 na górę ścianki wspinaczkowej.
🚸 Dzieci będę mogły również powolutku rozkręcać się w naszej SkakAnkowej Rzeczywistości przyzwyczajając się do stałych dni i godzin zajęć 📅, stałych grup oraz poszczególnych instruktorów 👩👨🧔.

Nie może Was tu zabraknąć!


Dzieciaki w SkakAnce kręcą się, uczą się, śmieją się,
Dzieciaki w SkakAnce bawią się – przez cały dzień!