❓ Czy to kombajn? Czy to traktor? Nie! To SkakAnkowy Patrol! 🚓

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2020/2021 – odc. 3 / standard 2/43


👉 Ulic patrolowanie, przez przeszkody skakanie, bezpieczne (się) przewracanie, ściany zdobywanie, z góry na dół zjeżdżanie i potrzebującym pomaganie! 👈


Przed nami kolejny niesamowity tydzień w SkakAnce ‼️. Nasi uczestnicy 👧 👦 🧒 👶 powolutku oswajają się już z SkakAnkowym ➰ trybem działania i pora na coraz to ambitniejsze 📈 i bardziej odpowiedzialne zadania 🙆.
W tym tygodniu 🗓️ nasi akrobaci 🤸 i wspinacze 🧗 wyruszą na… SkakAnkowy Patrol 🚓! Ich zadaniem będzie szukanie potrzebujących pomocy 🆘 i niesienie im odpowiedniego wsparcia 🦮. Wyruszymy więc na obserwacje ulic 🛣️, ścieżek i deptaków, gdzie będą mogli wykorzystać poznane i doskonalone umiejętności oraz spróbować całkiem nowych ćwiczeń.
Gimnastycznie 🤸 sprawdzimy ich siłowe 💪 i koordynacyjne 🤹 zdolności stawiając ich przed wyzwaniami na wysokim drążku oraz wyzwaniami, jakie niosą ze sobą przewroty w przód ↪️.
Nasi wspinacze 🧗 natomiast będą mieli za zadanie nieść pomoc 🆘 potrzebującym na ograniczonej przestrzeni patrolowych obwodów 🔄 wspinaczkowych na drabinkach gimnastycznych i ściance wspinaczkowej. Uczyć się również będziemy jak zadbać o swoje bezpieczeństwo na patrolu doskonaląc bezpieczny zeskok ⏬ ze ściany.
Dopiero po opanowaniu tych umiejętności gotowi będziemy, by wyruszyć pojazdem 🚓 SkakAnkowego Patrolu i zabawić się w berka 🙋‍♂‍ ze złodziejaszkami.

Nie przegapcie tego tygodnia w SkakAnce!


Patrol nasz radę da! Ćwiczymy dniem i nocą!
Patrol nasz radę da! Już jedziemy z pomocą!