🌞 Każdy SkakAnkowicz bieży pożegnać wakacje jak należy! 🏃

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2020/2021 – odc. 1 / premium A


👉 Wesołe wakacji żegnanie, pływające rolowanie, do zamku wskakiwanie i transparentu wieszanie! 👈


Nareszcie❗ Nowy sezon 2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣/2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣ rusza w SkakAnce już w tym tygodniu!
Będzie nam niezmiernie miło powitać Was Drodzy SkakAnkowicze 👦👧👶 w kolejnym fantastycznym roku zajęć wspinaczkowych 🧗, gimnastycznych 🤸 oraz zajęć dla rodziców z dziećmi 👨‍👩‍👧. Gorąco witać 👋 będziemy zarówno tych, którzy przygodę ze SkakAnką dopiero zaczynają 🏁, tych co wracają do nas po przerwie wakacyjnej, jak i tych, którzy przerwy od SkakAnki nie potrzebowali 👍.
Pierwszy tydzień zajęć pozwoli nam w rozrywkowy 🤩 sposób pożegnać wspaniały czas wakacji 🌞 i przygotować się do uczestnictwa w regularnych zajęciach 🚸. Będzie to dobry czas dla dzieci 👦👧👶 i instruktorów 👩👨 na poznanie się nawzajem oraz wprowadzenie do SkakAnkowego Świata 🔮. Dla tych co tego wprowadzenia nie potrzebują tydzień ten będzie świetnym sposobem na zabawowe ✨ spotkanie z ulubionymi instruktorami oraz koleżankami i kolegami 🤪 z zajęć. Czeka nas więc mnóstwo ekscytującej zabawy z piłkami plażowymi 🟠🏖️, kołami do pływania ⭕ oraz niezwykle wymagający skok na Piaskowy ⛱️ Zamek 🏰.

Przybywajcie! 🙋‍♂️🙋‍♀️ Cały Zespół SkakAnki nie może się już Was 👦👧👶 doczekać.

Do zobaczenia!
Ania 👩, Iza 👩🏻, Kasia 👩🏼, Kasia 👩, Krzysiek 👨‍🦲, Magda 👩, Marysia 👩🏼, Mateusz 👨, Paweł 🧔, Radek 🧔🏻, Szymon 🧑🏻, Wiktoria 👩‍🦱


Żegnajcie góry i lasy,
morze i piękne jeziora,
wakacje już się skończyły,
na SkakAnkę przyszła pora!