💬 Powiedz Radkowi 👦, powiedzcie Hance 👧 – dziś powitanie jesieni w SkakAnce! 🍂

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2020/2021 – odc. 4 / standard 3/43


👉 Przewrotne witanie, równoważne zbieranie, do skarbów sięganie, do nieba wspinanie i przed deszczem zmykanie! 👈


W czwartym 4️ tygodniu SkakAnkowej Przygody na nasze zajęcia zawita pogodna, uśmiechnięta i mieniąca się wspaniałymi barwami…Jesień 🍂! Złocąca liście na drzewach 🍁 i zmieniająca kolory wokoło zasługuje na ciepłe powitanie 👋 od wszystkich SkakAnkowiczów.
Na zajęcia gimnastyczne 🤸 i dla rodziców z dziećmi 👩‍👦 przyniesie nam mnóstwo swoich darów: spadających kolorowych liści 🍃, jabłek 🍎, kasztanów czy żołędzi 🌰, którymi będziemy musieli się troskliwie zaopiekować 🤗 i nie będzie można się z nimi rozstawać ❗ nawet podczas najtrudniejszych akrobacji.
Wspinacze 🧗 na swoich zajęciach natomiast spróbują dosięgnąć owych skarbów 🍎🌰, poruszając się jesiennymi drogami 🍂, które poprowadzą ich w wysokie 📈 niedostępne innym miejsca. Czasami będziemy do tego potrzebować pomocy 🤝 innych uczestników, którzy podczas asekuracji trójkowej 🧑‍🤝‍🧑🧍 będą dawać nam potrzebne wsparcie. Wspólnie wybierzemy się również na SkakAnkowy Jesienny Spacer 🚶🚶, a gdy nadejdzie jesienna ulewa 🌧️ jak najszybciej będziemy musieli znaleźć schronienie przed wezbraną wodą 🌊.

Dołączcie do naszego powitalnego orszaku w SkakAnce!


Do SkakAnki idzie polem pod złocistym parasolem,
Gdy go zamknie – słońce świeci, gdy otworzy deszczyk leci
Kto to taki? Czy już wiecie?
Tak! To właśnie Pani ……!