🕰️ W mieście przyszłości znajdziesz mnóstwo możliwości! 💡

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy
sezon 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣/2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ – odc. 40/42 (Standard 29)


👉 W przyszłość rozgrzewanie, tylne przewracanie, futurystyczne odmachiwanie, po ścianach wspinanie, wynalazków dosięganie i… Okruchów Czasu zbieranie! 👈


SkakAnkowy Tydzień Dziecka 👧👶👦 już za nami 🥹 i w nadchodzącym tygodniu 📆 czeka na nas kolejny niesamowity 🤩 temat. W tym tygodniu w SkakAnce wybiegamy w odległą i nieznaną przyszłość 🔮, w której wszystko może się wydarzyć i nie ma rzeczy niemożliwych 🤫.
By się tam przenieść użyjemy Wehikułu Czasu ⏱️, dzięki któremu naszym oczom 👀 ukaże się Miasto Przyszłości, gdzie nasi gimnastycy 🤸 napotkają futurystyczne umiejętności i spróbują swoich sił 💪 w ćwiczeniach, które jeszcze są trochę poza ich zasięgiem 📴, ale osiągalne w bliższej lub dalszej przyszłości 😀.
Na zajęciach wspinaczkowych 🧗 natomiast spróbujemy wyobrazić sobie jakie niesamowite wynalazki 💡 można by było znaleźć w Mieście Przyszłości 🏙️ oraz czy trudno byłoby się wspinać po ścianach budynków 🧱 unoszących się w chmurach ☁️. Na koniec czeka nas wspólne cofanie zegara 🕰️ i zbieranie Okruchów Czasu, aby powrócić 🔙 do teraźniejszości.

Bądź na czas ⌚ w SkakAnce!


Dziś w SkakAnce podróżować będziemy, w przyszłość wspólnie się wybierzemy!
Miasto Przyszłości zwiedzimy sportowo, zobaczymy co nas czeka na nowo!