🙆 Mam się zamiar bawić świetnie – bo to SkakAnki Igrzyska Letnie! 🏆

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy
sezon 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣/2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ – odc. 41/42 (Standard 30)


👉 Z pochodniami rozgrzewanie, przerzutne surfingowanie, równoważne skateboardingowanie, szybkościowe wspinanie, trawersowe sztafetowanie i… medali wręczanie! 👈


Przed nami jeszcze dwa ostatnie tygodnie sezonu zanim rozpoczniemy wakacje 🌞 i nasze niesamowicie aktywne półkolonie 🙃 oraz wakacyjny program zajęć. W ostatnim tygodniu 📆 będzie nas czekać wielkie podsumowanie sezonu podczas Tygodnia Finałowego 🏁, ale wcześniej przed nami jeszcze ekscytujące 🤩 zmagania SkakAnkowych Igrzysk Olimpijskich ◯‍◯‍◯‍◯‍◯.
Czas ⌛, w trakcie którego nasi gimnastycy 🤸 będą mogli sprawdzić się nie tylko w konkurencjach gimnastycznych, ale również w akrobatycznych odsłonach olimpijskich dyscyplin. Tym razem postaramy się zaprezentować dzieciom 👧👦 i zaznajomić je z tymi mniej znanymi sportami, których obecność na igrzyskach bywa za słabo zaznaczana oraz z tymi, które do kanonu sportów olimpijskich należą od niedawna. Przed nami między innymi surfing 🏄, skateboarding 🛹, streetball ⛹️, rugby 🏉, breakdance 🕺, golf 🏌️ oraz wiele innych.
Na zajęciach wspinaczkowych 🧗 skupimy się natomiast na jednej dyscyplinie, która niedawno dołączyła do kanonu dyscyplin olimpijskich, czyli wspinaczce! Zmierzymy się w jej odsłonie szybkościowej 💨, czyli w konkurencji wspinania na czas ⏱️, technicznej 🔧, czyli prowadzeniu oraz Skakankowej, czyli sztafecie w trawersie 👏. Ważną częścią będą również ceremonie 😍, bez których Igrzyska nie mogą się oczywiście obyć, czyli ceremonia rozpoczęcia i zapalenia znicza 🔥 olimpijskiego oraz ceremonii dekorowania zwycięzców 🏅 i zakończenia 🔚.

Celebrujcie Igrzyska z nami w SkakAnce! 🏆


Dziś w SkakAnce Letnie Igrzyska, każdy SkakAnkowicz radością tryska!
Olimpijskie dyscypliny poznamy, zwycięskie medale na koniec otrzymamy