🤒 SkakAnka chora potrzebuje dziś doktora! 🩺

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy
sezon 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣/2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ – odc. 13/42 (Standard 11)


👉 Ranne rozgrzewanie, z lekarstwem zwisanie, zdrowe przewracanie, odciągowe chwytanie, po termometrze wspinanie i… zaraźliwego berka unikanie! 👈


AAAAA! Psik!!! 🤧
Uwaga! 🚨 Wszyscy SkakAnkowicze wzywani na dyżur! 🚑P
otrzebujemy waszej 🧑‍⚕️👩‍⚕️ fachowej pomocy ponieważ nasza SkakAnka złapała KATAR. 🤧 Trzeba podjąć natychmiastowe działania 🩺, żeby jak najszybciej doprowadzić ją znowu do formy. 🤕 Najlepszym lekarstwem 💊 będzie gimnastyczno 🤸 -wspinaczkowa 🧗 kuracja SkakAnkowa. 🩹 Jak wszyscy dobrze wiedzą nieleczony katar trwa siedem dni 📅, a leczony tydzień 😂, dlatego czeka nas dużo akrobatyczno-wspinaczkowej rekonwalescencji tygodniowej. 🛏️ Spróbujemy między innymi wczuć się w rolę poszkodowanego w wypadku 🤕 i spróbujemy poruszać się, i wykonywać ćwiczenie z wyłączeniem 🩼 poszczególnych kończyn dolnych 🦵 lub górnych ✋.
Na zajęciach gimnastycznych 🤸 będziemy mieli okazję poćwiczyć rozkładanie noszy przewrotem w przód 🙃 w rozkroku oraz poznamy sposoby podawania lekarstwa 💉 za pomocą kółek gimnastycznych ⭕⭕.
Nasi wspinacze 🧗 natomiast, „odciągać” będą mocno pacjentów od kataru poznając specyfikę i charakter pracy z chwytami odciągowymi ✊ oraz opanują obsługę wielkiego termometru 🌡️ wspinając się po jego krawędzi.
Na koniec 🔚 wszyscy zmierzymy się z Zaraźliwym Berkiem 🦠, szukając odpowiedniego lekarstwa 💊 na wszystkie przekazywane przez niego dolegliwości 🥵.

NAAAA! Psik!!! 🤧 Na zdrowie! 🙃


Dziś SkakAnka choruje, lekarza na już potrzebuje!
Gimnastycznie ją zbadamy, wspinaczkowo osłuchamy,
Wszyscy wspólnie zaradzimy, ale przy tym się nie zarazimy!