🏛️ Czy wyjaśni nam Tetyda – gdzie zniknęła Atlantyda? ❔

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy
sezon 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣/2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ – odc. 11/42 (Standard 9)


👉 Zagadek rozwikłanie, Atlandtydy wyobrażanie, poręczne zamachiwanie, akweduktem mostkowanie, sparowane wspinanie, ósemek wiązanie i… świątyni odbudowywanie! 👈


Gdzie zniknęła Atlantyda? 🤔
To pytanie zadają sobie ludzie od tysięcy lat. ⌛ Czy istniała? ❓ Gdzie się znajdowała? 🧐 Co się stało, że zniknęła? 🤯 To tylko kilka z pytań, które nurtują ludzi na całym świecie. 🌍 Niestety nie będziemy w stanie wam na nie odpowiedzieć. 🙁
Za to 👀… w tym tygodniu 📅… w SkakAnce spróbujemy puścić wodze wyobraźni 💭 i pofantazjować 🥰 o tym jak mogła wyglądać Atlantyda 🏛️, jacy byli jej mieszkańcy 🧑‍🤝‍🧑 i jakie wynalazki 💡 udało im się stworzyć 🔨. Jej bramy będziemy mogli przekroczyć dopiero po odgadnięciu gimnastycznych 🤸 i wspinaczkowych 🧗 zagadek Strażnika Atlantydy ⚔️.
Gdy to zrobimy czekać nas będzie akrobatyczna 🤸 podróż przez jej mistyczne 🔱 świątynie 🏛️, łaźnie 🏺, areny 🛡️ i akwedukty 🌉.
Nasi wspinacze 🧗 natomiast zmierzą się ze wspinaniem w atlantydzkim stylu – czyli w parach 👫 połączeni ze sobą taśmą ➿ – po ścianach ruin 🧱 starożytnych budowli oraz poznają pradawną tajemnicę 🤫 wiązania ósemek 🪢 i podwójnych ósemek 🪢🪢. Na koniec 🔚 zajęć spróbujemy pozostawić swój wkład w historię 📜 pomagając odbudować ruiny świątyni bogini Tetydy.

Odkryjcie z nami zaginiony ląd w SkakAnce.


Czy uda się odkryć nam, gdzie Atlantydy ślad gna?
Otóż… wyobraźnią ją stworzymy i SkakAnkę w nią zamienimy!
A świątynię Tetydy odtworzymy, kiedy mury fantazji przekroczymy!