😆 Radośnie i zdrowo rozkręcamy się SkakAnkowo! ➰

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy
sezon 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣/2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ – odc. 1/42 (Standard 1)


👉 Za Kręćkiem zawirowanie, wysokie zamachiwanie, na drążku się podpieranie, na wędkę wysokie wspinanie, wspin-komend zastosowanie i… w wir zabawy skakanie! 👈


Witajcie drodzy SkakAnkowicze! 😊

Przed nami pierwszy 1️⃣ tydzień nowego, niesamowitego sezonu 🆕 w SkakAnce, który zapowiada się na naprawdę… ZAKRĘCONY 🌀! W tym tygodniu wszystko będzie się kręcić 🔄 dookoła tego co się i nas „kręci” 🤪.

Na zajęciach gimnastycznych 🤸 oraz dla rodziców z dziećmi 👶 dzieciaki staną przed mnóstwem wyzwań wymagających od nich nie lada orientacji 🔀 w SkakAnkowej Przestrzeni. Intensywnie będziemy rozwijać świadomość 🤯, gdzie w danym momencie znajduje się nasze ciało w przestrzeni, w jakim jest ułożeniu ↕️ i w jaki sposób najszybciej odzyskać pozycję stojącą 🧍. Czeka nas więc wiele ćwiczeń z Kręćkiem 🌪️, takich jak, turlanie się 🔃, obracanie 🔄, wirowanie 🌀 czy rolowanie 🔁.

Na zajęciach wspinaczkowych 🧗 natomiast zakręcimy się na maksa 🔀 w temacie wspinaczkowych komend ☝️ oraz rozwiniemy umiejętność bezpiecznego, kontrolowanego zjazdu po wspięciu na górę ścianki wspinaczkowej.

Dzieci 🚸 będę mogły również powolutku rozkręcać się 🔄 w naszej SkakAnkowej Rzeczywistości przyzwyczajając się do stałych dni i godzin zajęć 🗓️, stałych grup oraz swoich ulubionych instruktorów 👩👨.


Dziś w SkakAnce proszę Mamy nowy rok rozpoczynamy!
Dziś w SkakAnce proszę Taty wyciągamy dzieci z chaty!