🚜 Czy to kombajn? Czy to traktor? Nie! To SkakAnkowy Patrol! 👮🏻

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy
sezon 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣/2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ – odc. 2/42 (Standard 2)


👉 SkakAnkowego patrolu rozpoczynanie, na pochylni przewracanie, wysokiego drążka doskakiwanie, bezpieczne ścianki opuszczanie, wspin-obwodu pokonywanie i… bezpieczeństwa w zabawie pilnowanie! 👈


Przed nami drugi 2️⃣ niesamowity tydzień tego🔝sezonu w SkakAnce 🙃. Nasi uczestnicy 👶👦👧 powolutku oswajają się już z SkakAnkowym trybem ⚙️ działania i pora ⏰ na coraz to ambitniejsze💡 i bardziej odpowiedzialne 🫡 zadania. W tym tygodniu 📅 nasi akrobaci 🤸 i wspinacze 🧗 wyruszą na… SkakAnkowy Patrol 👮🏻! Ich zadaniem będzie szukanie 🔍 potrzebujących 🆘 pomocy i niesienie im 🚔 odpowiedniego wsparcia 🫱. Wyruszymy 🚶 więc na obserwacje 👀 ulic 🛣️, ścieżek i deptaków 👣, gdzie będą mogli wykorzystać poznane 🔙 i doskonalone ⬆️ umiejętności oraz spróbować całkiem nowych 🆕 ćwiczeń.
🤸‍♂️ Gimnastycznie 🤸‍♂️ sprawdzimy ich siłowe 💪 i koordynacyjne🧍zdolności stawiając ich przed wyzwaniami 🥵 na wysokim 🙌 drążku oraz wyzwaniami jakie niosą ze sobą przewroty 🔄 🔄 🔄 w przód ➡️.
Nasi wspinacze 🧗 natomiast będą mieli za zadanie nieść 💁 pomoc 🆘 potrzebującym na ograniczonej 🔁 przestrzeni patrolowych 👮🏻 obwodów wspinaczkowych na drabinkach 🪜 gimnastycznych i ściance 🧱 wspinaczkowej.
Uczyć się 🎓 również będziemy jak zadbać o swoje bezpieczeństwo 🦺 na patrolu doskonaląc bezpieczny 🛑 zeskok ze ściany. Dopiero po opanowaniu 📜 tych umiejętności gotowi 🤩 będziemy, by wyruszyć pojazdem 🚓 SkakAnkowego Patrolu i zabawić się 🎉 w berka ze złodziejaszkami 🚨.
Nie przegapcie tego tygodnia w SkakAnce! 😍


Dziś w SkakAnce patrol rusza, każdy z nas się tu rozrusza!
Bezpieczeństwo drogowskazem, więc ruszajmy wszyscy razem!