☃️⛄☃️ Trzy małe bałwanki niosą dary ze SkakAnki! 🎁

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy
sezon 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣/2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ – odc. 19/43 (Premium F)


👉 Królewskie rozgrzewanie, ruchomych piasków pokonywanie, wielkiej wydmy zdobywanie, bałwankowe wspinanie i… bałwana budowanie! 👈


Przed nami w SkakAnce ➰ już trzeci 3️⃣ pod rząd Tydzień Premium celebrujący, a zarazem wieńczący okres okołoświąteczny 🎄 i okołonoworoczny 🎉. W tygodniu tym wyruszymy w podróż z darami od SkakAnki 🎁 wraz z trzema małymi bałwankami ☃️⛄☃️ i sprawdzimy, jak odnajdą się one w naturalnie im wrogim pustynnym 🌵 środowisku.

Zajęcia rozpoczniemy od Wędrówki Królów 👑 z godnymi ich pozycji ćwiczeniami.

Nasi gimnastycy 🤸 następnie zmierzą się z przeciwieństwami i trudnościami ↔️, jakie niesie ze sobą podróżowanie przez pustynię 🏜️ pokonując m. in. Ruchome Piaski 🔄 oraz Wielkie Wydmy ↗️. Sprawdzą również, jak wymagające jest przygotowanie materiałów do budowy bałwanków ⚪⚪⚪ w wybitnie dodatnich temperaturach 🌡️.

Nasi wspinacze 🧗 natomiast, oprócz stawiania czoła trudom podróży przez pustynię 🏜️, spróbują Bałwankowego Wspinania ⛄, czyli wspinania w sytuacji posiadania zaokrąglonych kształtów 🫃.

Na koniec naszej przeprawy będziemy musieli zadbać o odbudowę naszych bałwanków ⛄⛄⛄, ponieważ podróż odciśnie na nich srogie piętno 😱.

Do zobaczenia w SkakAnce!


Skrzypi wóz, idzie mróz, wielki (?) mróz na ziemi.
Trzy bałwanki jadą, swoje dary kładą,
Hej SkakAnka! SkakAnka!