💯 Sędziowie w loży zasiadają i Zimowe Igrzyska zaczynają! ◯◯◯◯◯

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy
sezon 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣/2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ – odc. 21/43 (Standard 15)


👉 Z kamieniami rozgrzewanie, do tyłu się przewracanie, do przewrotu wybijanie, na mamucią się wspinanie, sankowe obwodowanie i… medali rozdawanie! 👈


Szaleństwa ❄️ zimowego sezonu w SkakAnce trwają na całego i w tym tygodniu postaramy się w pełni to wykorzystać 😀. Czas na kolejną odsłonę 🌨️ SkakAnkowych Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Nasi odporni na zimowe warunki ☃️ gimnastycy 🤸 i wspinacze 🧗 zakosztują wielu dyscyplin olimpijskich rozgrywanych w śnieżnej oprawie ❄️, ale ze SkakAnkowym zacięciem ➰.

Rozpoczniemy rozgrzewką z mało popularną w naszym kraju dyscypliną olimpijską, jaką jest curling 🥌. Dynamika 🙃 naszych aktywności z kamieniami do curlingu odbiegać jednak będzie zdecydowanie od spokojnego 😌 charakteru tej konkurencji.

Nasi gimnastycy 🤸 wśród zimowych dyscyplin mocno skoncentrują się na akrobatycznej odsłonie skoków narciarskich ⛷️, gdzie wyjście z progu i lot nad bulą będą miały kluczowe znaczenie 🤗.

Nasi wspinacze 🧗 natomiast oprócz wspinania na szczyt skoczni mamuciej, gdzie z belki startowej dane im będzie podziwiać niezwykłe widoki 🏞️, staną przed nie lada wyzwaniem jakim jest pokonanie obwodu wspinaczkowego ⤴️ po torze saneczkowym 🛷.

Nasze tegoroczne SkakAnkowe zmagania zakończymy uroczystą ceremonią rozdania medali 🏅.

SkakAnkowe Igrzyska czas zacząć!


Dziś w SkakAnce wydarzenie będzie wielkie!
To zimowe igrzyska – ćwiczmy sporty wszelkie!