🤪 W SkakAnce głowy urwanie, czyli do Świąt przygotowanie! 🎄

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy
sezon 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣/2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ – odc. 16/43 (Standard 13)


👉 Przedświąteczne zamiatanie, samodzielne wymykanie, do góry nogami stanie, w choinkach boulderowanie, w oblakach chwytu szukanie i… choinki ubieranie! 👈


Zbliża się ✨ Magiczny Czas Świąt Bożego Narodzenia 🎄. Powolutku również w SkakAnce ➰ poczuć można atmosferę nadchodzących 👣 wydarzeń. Wszyscy dobrze wiedzą, że czas wielkiego świętowania poprzedzony jest przeważnie gorączką 🌡️ przedświątecznych porządków 🗑️ i przygotowań, które w tym tygodniu nie ominą również SkakAnki. Najwyższa pora więc już od rozgrzewki złapać w dłonie miotełki 🧹, zakasać rękawy i wziąć się do gimnastycznej 🤸 i wspinaczkowej 🧗 pracy.

Czas zajęć ⌛ upłynie nam więc na szykowaniu i porządkowaniu SkakAnki oraz wczuwaniu się w magiczną 🪄 atmosferę Świąt.

Nasi gimnastycy 🤸 spróbują również akrobacji na choinkowych gałęziach 🌲 zawieszając różne ozdoby na różne sposoby oraz sami stworzą ze swoich ciał wyjątkowe lizaki 🍭 oraz sopelki.

Nasi dzielni wspinacze 🧗 natomiast natchnieni duchem świąt skupią się na przygotowywaniu i zawieszaniu różnorodnych ozdób choinkowych 🍬. Skoncentrują się głównie na właściwym obchodzeniu się z charakterystycznym dla bombek choinkowych obłym kształtem oraz opanują technikę prawidłowego wpinania łańcuchów ⛓️ choinkowych.

Co będzie efektem naszej wspólnej pracy? Przekonajcie się sami w SkakAnce!


Do SkakAnki idą Święta!
Cała dziatwa uśmiechnięta!
U każdego dziarska minka,
dzisiaj stanie tu choinka!