🧝 Na samą myśl dostaję drgawek – wielka awaria w fabryce zabawek! 🧸

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy
sezon 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣/2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ – odc. 15/43 (Standard 12)


👉 Z narzędziami rozgrzewanie, z przewrotem diagnozowanie, w zwisie naprawianie, krawędziowanie ze smarowaniem, odciągów regulowanie i… gigaprezentu przepychanie! 👈


ALARM!!! 🚨 ALARM!!! 🚨

Wszyscy dzielni SkakAnkowicze wzywani na pomoc 🆘! Wielka awaria taśmy produkcyjnej w Fabryce Zabawek 🪀 na Biegunie Północnym. Święty Mikołaj 🎅 będzie potrzebował wszelkiej możliwej pomocy w znalezieniu i usunięciu feralnej usterki 🧰. Fabryka nie może mieć opóźnienia i wszystkie zaplanowane zabawki muszą powstać na czas ⌛.

Nasi wspinacze 🧗 i akrobaci 🤸 wyruszą więc z bardzo wymagającą misją, żeby ekspresowo i fachowo uporać się z problemem 🧑‍🏭. Wyposażeni będą oczywiście w niezbędne narzędzia 🛠️, a ich gimnastyczne 🤸 i wspinaczkowe 🧗 umiejętności na pewno okażą się niezmiernie przydatne. Zaczniemy od gruntownej diagnostyki 🩺 i zlokalizowania 🔎 przyczyny awarii po drodze usuwając wszystkie drobne usterki, by następnie przystąpić do niezbędnych napraw 🪛.

Ekipa gimnastyków 🤸 skupi się na dokręceniu wszystkich śrubek i nakrętek 🔩 oraz pracą nad podajnikiem prezentów.

Ekipa wspinaczy 🧗 natomiast odpowiedzialna będzie za odpowiednie nasmarowanie krawędzi taśmy produkcyjnej ⚙️ oraz wyregulowanie wszystkich „odciągów”. Czas ⏰ nie będzie działał na naszą korzyść, a powodzenie misji zależeć będzie tylko od nas 👍.

Gotowi? Ruszajmy!


Dziś w SkakAnce ważna sprawa!
Wielka czeka nas naprawa,
By Mikołaj z prezentami
mógł wyjechać przed świętami