⛰️ Za górami, za lasami 🌲, za ośmioma SkakAnkami! ➿

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy
sezon 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣/2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ – odc. 9/43 (Standard 8)


👉 SkakAnkowe rozgrzewanie, w mostku ciała wyginanie, na poręczach zamachanie, ósemkowe powiązanie, synchroniczne się wspinanie i… szczytowe zdobywanie! 👈


W nadchodzącym tygodniu 📆 w SkakAnce wyruszamy w nową ekscytującą wyprawę 🧭 do nowej nieznanej jeszcze krainy 🤔. Baśniowej krainy znajdującej się „Za górami, za lasami, za ośmioma… SkakAnkami!

Podróż tę rozpoczniemy z niczym innym jak właśnie ze skakankami ➰, które pomogą nam pokonywać napotykane na trasie trudności 👌.

Nasi gimnastycy 🤸 mocno skoncentrują się na przeprawach przez znajdujące się po drodze rzeki 🏞️, doskonaląc swoje umiejętności tworzenia „mostków” 🌁 z leżenia i ze stania oraz umiejętność pokonywania rzeki przerzutem w tył 🔄. Spróbują również przeprawiać 🚶 się przez wodę wykorzystując zastane już konstrukcje i przechodząc oraz huśtając się w zamachach na ich poręczach.

Nasi wspinacze 🧗 natomiast skupią się na słuchaniu 👂 wskazówek, opanowywaniu komend wspinaczkowych 🗣️ i zacieśnianiu współpracy z towarzyszem podróży podczas wspólnego wspinania 👫. Zgłębią również tajemnicę znaczenia ósemki 🪢 i podwójnej ósemki 🪢🪢w trakcie naszej wyprawy.

Na koniec czeka nas ostateczna próba zwinności podczas zdobywania SkakAnkowego Szczytu ↗️.

Gotowi na kolejną niezwykłą przygodę? W drogę!


Po całej SkakAnce piłka goni!
W pogoni za piłką nikt nas nie przegoni!