👀 Tego nikt nie przeoczy, gdy SkakAnka piłką się toczy! ⚽

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy
sezon 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣/2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ – odc. 8/43 (Standard 7)


👉 Z lornetkami rozgrzewanie, z głową w dół na rękach stanie, z platformy zeskakiwanie, gałęzi trawersowanie, w plecy konarów chwytanie i… przed wzrokiem się chowanie! 👈


Przed nami w SkakAnce tydzień 📅, którego na mapie naszego sezonu 🗺️ na pewno nie można przeoczyć 😉.

Tydzień, w którym na zajęciach gimnastycznych 🤸 i wspinaczkowych 🧗 zagoszczą różnego koloru i wielkości… 🏀 PIŁKI ⚽! Toczyć się będą we wszystkich kierunkach, a tym co przykuwać będzie najwięcej uwagi będzie ich rozmiar 🏐⚾.

Już w naszej rozgrzewce dzieciaki zmierzą się z przyborem przekraczającym połowę ich wielkości ⚪ lub w niektórych przypadkach będący nawet ich rozmiarów 📏 i sprawdzą, czy posługiwanie się nim w czasie ćwiczeń jest łatwym zadaniem 😊.

Nasi akrobaci 🤸 będą mogli wykorzystać również mniejsze piłki poznając i doskonaląc skok kuczny ⤵️ na podwyższenie wykonywany nad różnymi piłkami oraz czeka ich przegląd zwisów ↙️↘️ na drążku niskim i wysokim.

Nasi wspinacze 🧗 natomiast intensywnie pracować będą nad prawidłową zmianą nóg 🦶🦶 na stopniach podczas trawersu za piłką ⚽ oraz nad stabilizacją pozycji zjazdowej na skocznych huśtawkach. Na koniec wspólnie poszukamy 🔎 największej piłki w SkakAnce i sprawdzimy w jakie zabawy można się z nią pobawić 🤹.

Życie się toczy w SkakAnce! Nie przeoczcie!


Po całej SkakAnce piłka goni!
W pogoni za piłką nikt nas nie przegoni!