🐰 Tydzień z superskocznym Zającem Wielkanocnym! ⚔️

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2021/2022 – odc. 33/43 (Premium I)


👉 Z marchewkami rozgrzewanie, po ogrodzie Zająca hasanie, wysokich podskoków wyprawianie, na Wielkanocnej SkakAnce wywijanie, po Marchewkowym Polu trawersowanie, Zająca Wyzwania podejmowanie, w ścianie wspinaczkowej skakanie i… wspólne Zająca dokarmianie! 👈


Na naszej mapie 🗺️ SkakAnkowego Sezonu kolejny tydzień premium 🙌, w którym dzieciaki odpoczną od uczenia się nowych umiejętności na rzecz doskonalenia już poznanych 😁 oraz na rzecz jeszcze lepszej zabawy 🤪.
Zajęcia z niezwykle skocznym Zającem Wielkanocnym 🐇 rozpoczniemy od wizyty na małym głodzie w jego ogrodzie 🌱, w którym rozsmakować nam się będzie nie w czym innym, jak oczywiście w marchewkach 🥕🥕🥕.
Na naszych rozskakanych gimnastyków 🤸 czekają dwa wyzwania: konkurs skoku wzwyż Zająca Wielkanocnego 🐰 oraz konkurs podskoków na Wielkanocnej SkakAnce 🙃.
Nasi wspinacze 🧗 natomiast spróbują pokonać trawers przez Marchewkowe Pole 🥕 oraz staną przed Zająca 🐰 Wyzwaniem, czyli w ścianie skakaniem.Na koniec zabawimy się w dokarmianie 🥄 Zająca Wielkanocnego 🐰, co by miał dużo energii 🔋 przed Świętami 🧺. 
Zapraszamy na to wyjątkowe 🥰 przedświąteczne spotkanie do SkakAnki!

Czekamy na Was w wielkanocnym nastroju!


Dziś w SkakAnce superskocznie, aż się robi Wielkanocnie!
Marcheweczki pyszne mamy i Zająca dokarmiamy!