🛡️ Kopie, hełmy, ze stali pancerze – oto właśnie SkakAnki Rycerze! ⚔️

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2021/2022 – odc. 32/43 (Standard 24)


👉 Z rycerskimi tarczami rozgrzewanie, akrobatyczne woltyżerki wykonywanie, na drążku wysokim zamachów ćwiczenie, kucznych skoków na i z konia trenowanie, wysokie w hełmie wspinanie, z mieszkiem złota trawersowanie, podczas boulderów skręcanie i… walecznego pojedynku rozgrywanie! 👈


Przed nami kolejny ekscytujący 🤩 tydzień w SkakAnce, który tym razem zabierze nas w świat rycerskich ⚔️ zmagań.
Nasi SkakAnkowicze przywdzieją zbroje 🛡️ oraz rycerski rynsztunek 🗡️, tj. tarcze, kopie, i ruszą w szranki z wyzwaniami stającymi im na drodze.
Podczas zajęć gimnastycznych 🤸 przećwiczymy woltyżerkę, czyli akrobatyczny sposób dosiadania konia 🐎. Opanujemy sztukę wsiadania na konia z rozbiegu 🏃 oraz umiejętność zsiadania z niego w pędzie 🏇 prosto na gałąź drzewa 🌳.
Nasi wspinacze 🧗 natomiast zmierzą się z trudnościami jakie niesie za sobą wspinaczka w rycerskim hełmie, który mocno ogranicza pole widzenia 👀 oraz spróbują czy wygodnie trawersuje się z mieszkiem złota 💰 w ręku.
Na koniec zajęć sami instruktorzy wyzwą naszych dzielnych SkakAnkowiczów na pojedynek ⚔️ i sprawdzą ich waleczność w połączeniu z umiejętnością utrzymania równowagi ⚖️.
Gotowi 😍? Rycerskie zmagania czas zacząć 🏁!

Czekamy na Was w walecznym nastroju!


Dziś SkakAnke obronimy, bo niczego się nie boimy!
Kopie, hełmy, tarcze, zbroje, nie straszne nam żadne podboje!