❔ Kto chowa krocie w SkakAnkowej Grocie? ⛰️

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2021/2022 – odc. 26/43 (Standard 18)


👉 Z kamieniami rozgrzewanie, tuneli przemierzanie, obunóż wyskakiwanie, ciałem obracanie, na drążku odmykanie, ze ściany wspinaczkowej schodzenie, wzdłuż szlaku trawersowanie, labiryntów przechodzenie i… gospodarza Groty poszukiwanie! 👈


W nadchodzącym tygodniu spróbujemy odkryć kolejną z tajemniczych 🔍 zagadek SkakAnki. Mianowicie. Kto chowa 💰 krocie w SkakAnkowej ⛰️ Grocie ❔
Aby 🕵️‍♀️ 🕵️‍♂️ odkryć tą tajemnicę będziemy musieli ⬇️ zejść naprawdę głęboko i przedrzeć się przez całe mnóstwo 🪨🪨🪨 kamieni, które mogą okazać się niezwykle 💎 wartościowe.
Nasi 🤸 gimnastycy przetrząsać będą podziemne tunele i korytarze oraz tworzyć nowe, żeby odkryć kto pochował tam 🔷🔹🔶🔸 skarb.
Nasi 🧗 wspinacze natomiast, żeby odkryć tajemnice ⛰️ groty, tym razem będą musieli opanować sztukę schodzenia w dół oraz trzymać się wyznaczonego szlaku, aby nie zabłądzić w zagmatwanym labiryncie 🛣️ dróg.
Na koniec wspólnie spróbujemy 🔍🔍🔍 namierzyć najlepsze kryjówki i sprawdzić czy w nich przypadkiem nie ukrył się tajemniczy kolekcjoner 💎 skarbów. Zagłębcie się z nami w tajemnicę SkakAnkowej ⛰️Groty!

Czekamy na Was w odkrywczym nastroju!


Dziś w SkakAnce odkryć czas, skarbów krocie czeka nas!
Do kryjówek się udamy, Gospodarza tam spotkamy!