👾 SkakAnkowe stwory mają różne kolory! 🟠🟡🔵🟢🔴

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2021/2022 – odc. 27/43 (Standard 19)


👉 W kolorowych perukach rozgrzewanie, po barwnych piłkach rolowanie, na prostych rękach stawanie, w rozkroku nóg unoszenie, na drążku w tył wymykanie, po ścianie wysokie wspinanie, naklejki Stwora SkakAnkora zdobywanie, w kształt stworków boulderowanie, pięt na chwytach zahaczanie i… wspólnie w kolory granie! 👈


Nadchodzący tydzień zdradzi kolejną historię 📜 ze świata SkakAnki. Historię o niezwykle barwnych 🌈 i niezwykle różnorodnych stworkach 👾, które zamieszkują jej zakamarki.
Podczas rozgrzewki postaramy się z nimi zaprzyjaźnić starając się porozumieć za pomocą feerii barw 🟠🟡🔵 🟢🔴🟣 – szczególnie na naszych głowach 🙆!
Nasi gimnastycy 🤸 spróbują poznać zwyczaje i zachowania poszczególnych stworów 👾 oraz ich ulubione aktywności w SkakAnce.
Wspinacze 🧗 natomiast postarają się zapamiętać 🤔 jak największą ilość SkakAnkowych Stworów 👾 👾 👾 podczas wspinania niskiego po przygotowanych boulderach oraz spotkać jednego z najrzadziej ukazujących się – Stwora SkakAnkora.
Na koniec weźmiemy udział w jednej z ulubionych zabaw stworów 🙃 – zabawie w kolory. 🟢🔴🟣 Nie opuśćcie tego barwnego tygodnia w SkakAnce! 🟠🟡🔵

Czekamy na Was w barwnym nastroju!


Dziś w SkakAnce kolorowo, gimnastycznie-wspinaczkowo!
Stworek tu, stworek tam, kolorowo w głowie nam!