👻 W SkakAnce naokoło potwornie jest wesoło! 🕸️

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2021/2022 – odc. 10/43 (Premium B)


👉 Pozamiatane rozgrzewanie, zamroczone latanie, na pajęczynie pląsanie, windą strachu zjeżdżanie, w ciemnościach wspinanie i… upiornego zamku zwiedzanie! 👈


Nadchodzi długo wyczekiwany, superodjazdowy… 🗓️ Tydzień SkakAnlloweenowy! W tym tygodniu w SkakAnce zagoszczą strachy 👹, upiory 👻, potwory instruktory 😈 i inne dziwne stwory 👾, które podejmować się będą przeraźliwych i straszliwych 😱, nie do końca prawdziwych, ale bardzo żartobliwych 🤣 aktywności.
Będzie to zarazem nasz drugi 2️⃣ tydzień premium, podczas którego dzieci nie będą poznawały nowych ćwiczeń 🤸, ale koncentrować się będą na świetnej zabawie 😜 i powtarzaniu znajomych już umiejętności.
Naszą SkakAnlloweenową przygodę rozpoczniemy od rozgrzewki z latającymi miotłami 🧹, które zafundują nam naprawdę szaloną przejażdżkę.
Na zajęciach gimnastycznych 🤸 czeka nas między innymi lot 🦇 nad Mrocznym Bagniskiem oraz wyjątkowa lekcja breakdance na Ogromnej Pajęczynie 🕸️.
Nasi wspinacze 🧗 zmierzą się natomiast ze wspinaniem w ciemnościach 🕯️ jaskini SkakAnloweenowej oraz załapią się na mrożący krew w żyłach przejazd Windą 🛗 Strachu.
Na koniec wspólnie odwiedzimy Upiorne Zamczysko 🏰 i sprawdzimy co czai się 👀 w jego ciemnych korytarzach.

Nie możecie tego przegapić! Do zobaczenia w SkakAnce!
Strasznie na Was czekamy!


Dziś w SkakAnce jest wesoło, pełno straszków naokoło,
Wraz z duszkami się bawimy, nic a nic się nie boimy!