🇵🇱 Pełne są werwy z Wojtkiem Manewry! 🐻

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2021/2022 – odc. 11/43 (Premium C)


👉 Patriotyczne rozgrzewanie, niedźwiedzia z opresji ratowanie, pola minowego pokonywanie, Wojtkowe na linie zjeżdżanie i… orderami dekorowanie! 👈


Potwornie Wesoły Tydzień SkakAnlloweenowy 👻 już za nami i w tym tygodniu zmieniamy ton naszych zajęć. Pomimo, że jest to kolejny tydzień premium ✨ i również w tym tygodniu nie będziemy wprowadzać naszym SkakAnkowiczom nowych umiejętności 🙃, tylko mocniej skupiać się na utrwalaniu poznanych ćwiczeń oraz świetnej zabawie 🤩, to klimat na sali wyznaczać będzie najważniejsze dla naszego kraju święto – 🇵🇱 Dzień Niepodległości 🇵🇱.
Nasi dzielni gimnastycy 🤸 i wspinacze 🧗 wyruszą w pełne werwy manewry z ulubionym niedźwiedziem SkakAnki – misiem Wojtkiem 🐻. Ruszą dzielić z nim jego przygody w Polskiej Armii 🪖, na kilku bardzo ważnych frontach i doświadczać gimnastycznych i wspinaczkowych aktywności w żołnierskiej odsłonie.
Czeka nas między innymi trawers przez Pole Minowe 💣, akcja ratunkowa na linii frontu oraz Wojtkowe Wyzwanie 🤔. Na koniec wraz z nim przyjmiemy SkakAnkowe Odznaczenia 🎖️ za odwagę, wytrwałość, pracowitość i systematyczność.

Do zobaczenia w SkakAnce!
Czekamy na Was z misiowym uściskiem!


Dziś w SkakAnce są manewry, mnóstwo wyzwań jest bez przerwy! Niedźwiedziowi żeśmy radzi, on nas w wolność poprowadzi!