😁 Świetnie się bawimy, gdy w SkakAnce wróżymy! 🔮

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2021/2022 – odc. 14/43 (Standard 11)


👉 Szklanej kuli rozgrzewanie, nachylone przewracanie, fikołkami rozpłaszczanie, po śladach wspinanie, przyszłości zdobywanie i… przeznaczenia poznanie! 👈


Przed nami w SkakAnce tydzień, w którym zagoszczą tradycyjne obrzędy wigilii św. Andrzeja 👨, czyli wróżby 🔮 i wierzenia andrzejkowe 📝.
Mamy nadzieję, że podczas rozgrzewki ze Szklanymi Kulami ⚪⚪⚪ każdy w SkakAnce przede wszystkim wywróży sobie świetną zabawę 😁, ale nie pozostawioną bez dużej porcji gimnastycznych i wspinaczkowych umiejętności.
Nasi gimnastycy 🤸 mocno zakręcą się andrzejkowo w temacie przewrotów w przód ↪️ i w tył ↩️ oraz ich różnych wariacji, dzięki czemu dane im będzie zaglądnąć delikatnie w przyszłość 🤖 i zdobyć przepowiednie dotyczące nadchodzących wydarzeń 📃.
Nasi wspinacze 🧗 również dostąpią takiej szansy, tylko do swoich przepowiedni 🔮 będą musieli się oczywiście wspiąć. Spróbują wywróżyć również czas 🕰️ zmiany swojego stanu cywilnego 🎊 biorąc udział w trawersie po śladach układanych butów 👞👞. Podsumowaniem zajęć będzie interpretacja zdobytych przepowiedni przez znanego na całą SkakAnkę wróża 🧙 …

Wróżymy już od poniedziałku. Zapraszamy!
Czekamy na Was w przyszłościowym nastroju!


Wróżby będą dziś w SkakAnce! Więc na sali i na ściance
Czekamy na Was w przyszłościowym nastroju!