📜 Historia Piramid SkakAnki z opowieści najwyższej kapłanki! 🏛️

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2021/2022 – odc. 13/43 (Standard 10)


👉 Z blokami rozgrzewanie, podporu utrzymanie, przeskokiem zawracanie, z zamachem siadanie, ósemkowe wiązanie, ekspresowe wpinanie i… piramidy budowanie! 👈


W nadchodzącym tygodniu w SkakAnce czeka nas kolejna niesamowita podróż 🧳. Tym razem zabieramy Was, aby poznać mistyczne tajemnice 🔺 Piramid SkakAnki 🔺 z pełnych napięcia opowieści 📜 jej najwyższej kapłanki. Dowiemy się między innymi ilu bloków skalnych 🟫 🟫 🟫 trzeba było użyć do wzniesienia tych budowli i jakie ewolucje 🤹 były niezbędne, aby ustawić je w ten unikatowy kształt.
Nasi gimnastycy 🤸 dowiedzą się również od kapłanki jakie są tajemnice ❓ prawidłowego wykonania przerzutu bokiem i spróbują akrobacji na poręczach równoległych pomagających w przemieszczaniu wielkich skalnych bloków.
Nasi wspinacze 🧗 natomiast jeszcze bardziej zagłębią się w tajemnice ❓ drzemiące w linach wspinaczkowych i poznają kolejne tajniki sztuki ich wpinania i wiązania 🪢.
Na zakończenie każda grupa będzie mogła spróbować swoich sił w pracy zespołowej 🧑‍🤝‍🧑 i na własnym doświadczeniu przekonać się, czy łatwo jest zbudować 🏗️ SkakAnkową Piramidę.

Opowieści snujemy już od poniedziałku. Zapraszamy!
Czekamy na Was w starożytnym nastroju!


Dziś w SkakAnce będą dziwy! Piramidy postawimy!
Powiążemy ósemkami i zmierzymy przerzutami!