🍁 SkakAnka się mieni kolorami Jesieni! 🍂

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2021/2022 – odc. 4/43 (Standard 3)


👉 Liści wyłapywanie, jesienne zamachiwanie, kolorowe przewracanie, do liści wspinanie, sprzętu poznawanie i… skarbów poszukiwanie! 👈


Pogoda 🌧️ na zewnątrz powoli daje nam znać, że w SkakAnce ➰ już czas przywitać 👋 mieniącą się mnóstwem żywych kolorów… Jesień 🍂. Wraz z nową porą roku, na nasze zajęcia powolutku wkraczać będą nowe umiejętności 🆕, które nasi SkakAnkowicze 👧👦 stopniowo będą poznawać i opanowywać.
Na zajęciach gimnastycznych 🤸 w tym tygodniu głównym bohaterem zostanie kasztan 🌰, jeden z symboli jesieni, w który nasi mali akrobaci spróbują się zmienić, kuląc się 🟤 najmocniej jak tylko dadzą radę podczas przewrotów w przód. W trakcie zamachów na drążku wysokim, zmienią się również w jesienny listek 🍁, który ciągle jeszcze kurczowo trzyma się gałęzi, pomimo przeciwności. Symbole rozpoczynającej się pory roku zdominują również zajęcia wspinaczkowe 🧗, gdzie dzieci oprócz opanowywania umiejętności związanych z obsługą uprzęży wspinaczkowej, będą miały mnóstwo szans wspinania 🔝 się do wspomnianych skarbów jesieni.

Przyłączcie się do wielkiego poszukiwania klejnotów jesieni w SkakAnce już dziś!


Do SkakAnki idzie polem pod złocistym parasolem…
Gdy go zamknie – słonko świeci, gdy rozłoży – listek zleci!
Kto to taki? Czy już wiecie? Tak! To właśnie Pani ……!