👻 Potwornie się cieszymy, gdy w SkakAnce straszymy! 😈

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2020/2021 – odc. 9 / premium B/43


👉 Mokradeł oświecanie, nad żarłocznymi dyniami skakanie, potworne mostu zdobywanie, strachu pokonywanie, tunelu przecieranie, z ultradźwiękami fruwanie i… upiorne paradowanie! 👈


To już ten czas!
Jesień 🍂 szybko się zadomawia i w SkakAnce pora na kolejną ekscytującą wizytę w SkakAnlloween – miasteczku 🏠🏠🏠 opanowanym przez duszki 👻, stworki 👹 i upiorki 😈 – którego odkrywanie przyniesie nam mnóstwo kipiących zabawą 😁, mrożących i zatrważających wrażeń 😨.
Rozpoczniemy od wieczornego 🌘 spaceru po Mokradłach 🎑, podczas którego konieczne będzie rozświetlenie 💡 otaczającego nas mroku. Tylko jak to zrobimy 🤔?
Naszym nieustraszonym Wspinaczom 🧗 i Gimnastykom 🤸 przyjdzie zmierzyć się z przejściem przez Pole Żarłocznych Dyń 🎃 oraz pokonaniem Potworniastego Mostu 🌉. Nasi akrobaci stawią czoła również Kolejce 🎢 Strachu 😱 prowadzącej przez Upiorniasty Tunel 🚇, wizycie w Nietoperzowej Jaskini 🕳️ oraz na Mrocznym Cmentarzysku ⚰️.
Na koniec zajęć czeka nas natomiast udział w niesamowitej 🧛 Upiornej Paradzie 🚶🚶🚶 wieńczącej naszą wizytę w SkakAnlloween.

Tak potwornie się cieszymy, gdy w SkakAnce Was straszymy!


W powietrzu zapach magii, skrada się noc
W SkakAnce dziś otrzymasz wielką moc!
Żarłoczne Dynie, księżyca blask,
Kolejka Strachu… i duszków wrzask…
Upiorny Tunel, jaskini mrok…
Do SkakAnlloween już tylko krok!