❓ Czy ma się Pan dobrze, Panie Bobrze? 🦦 ❓

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2020/2021 – odc. 8 / standard 7/43


👉 Zwierząt naśladowanie, do góry nogami stanie, skurczone zeskakiwanie, gałęziowe boulderowanie, nadrzewne wspinanie, w plecy dłoni układanie i… SkakAnkowe grzybobranie! 👈


Pożegnaliśmy się już z naszymi przyjaciółmi SkakAnkowymi Krasnalami 🤶🎅 i w tym tygodniu z powrotem wychodzimy na powierzchnię, by cieszyć się promieniami jesiennego słońca 🌤️ wśród zielonych kniei 🌲🌳.
Tym razem zaglądniemy w leśną gęstwinę i podsłuchamy 👂 jakie wieści nadchodzą 🔉 ze SkakAnkowego Boru 🌲🌲.
Odwiedzimy żeremie Pan Bobra 🦦, starego mieszkańca lasu słynącego ze swoich niesamowitych opowieści 📖 o życiu leśnych zwierząt 🦊🦡🐱🐰🐿️, i sprawdzimy jak jego samopoczucie.
Dowiemy się od niego co słychać u jego sąsiadów – lisa Raptusa 🦊, borsuka Leśnego Druha 🦡, rysia Zawadzkiego Zdzisia 🐱 i zajączka Jagodowego Pączka 🐰 oraz jakie gimnastyczne i akrobatyczne przygody spotkały ich ostatnio. Tegotygodniowy bohater pokaże nam również w jaki sposób można zeskakiwać z żeremia oraz jak wykorzystać drzewo 🌳 do stania na rękach.
Z naszymi wspinaczami natomiast nasłuchiwać będziemy, jakie wieści dochodzą z koron drzew od wiewiórki Skocznej Chmurki 🐿️ i dzięciołka Bukowego Kołka 🐦. Spróbujemy wspinania się po gałęziach różnych gatunków drzew 🌲🌳 rosnących w naszym SkakAnkowym Borze i dowiemy się jak wykorzystywać do tego chwyt 🤚 „w plecy”.
Na koniec wszyscy wybierzemy się na Wielkie SkakAnkowe Grzybobranie 🍄!

Darz Bór SkakAnkowicze!


Panie Bobrze, Panie Bobrze?
Czy jest w SkakAnce Panu dobrze?
Gdy z Brykaczami Pan dokazuje
i leśne figle nam pokazuje?