🤷 W SkakAnce głowy urwanie, czyli do Świąt przygotowanie! 🎄

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2019/2020 – odc. 14(S)/16

👉 Ozdobne wymykanie, błyszczące wspinanie, odwrotne stanie, łańcuchowe boulderowanie i… iglastej dekorowanie! 👈

Zbliża się ✨ Magiczny Czas Świąt Bożego Narodzenia 🎄. Powolutku również w SkakAnce odczuć można atmosferę nadchodzących wydarzeń 🌟. Wszyscy dobrze wiedzą, że czas wielkiego świętowania poprzedzony jest przeważnie gorączką 🌡 przedświątecznych porządków 🧺 i przygotowań🛎, które w tym tygodniu nie ominą również SkakAnki.
Najwyższa pora 📅 więc już od rozgrzewki wziąć w dłonie miotełki 🧹, zakasać rękawy i wziąć się do gimnastycznej i wspinaczkowej pracy. Czas zajęć upłynie nam więc na szykowaniu i porządkowaniu SkakAnki oraz wczuwaniu się w magiczną 🔮 atmosferę Świąt.
Nasi gimnastycy 🤸 spróbują również akrobacji na choinkowych gałęziach 🌲  zawieszając różne ozdoby ✨ na różne sposoby oraz sami stworzą ze swoich ciał wyjątkowe lizaki 🍭 oraz sopelki.
Nasi dzielni wspinacze 🧗 natomiast natchnieni duchem świąt skupią się na przygotowywaniu i zawieszaniu różnorodnych ozdób 🎀 choinkowych. Skoncentrują się głównie na właściwym obchodzeniu się z charakterystycznym dla bombek choinkowych obłym kształtem oraz opanują technikę prawidłowego wpinania łańcuchów ⛓ choinkowych.

Co będzie efektem naszej wspólnej pracy?
Przekonajcie się sami – w SkakAnce!

Krok po kroczku… skok po skoczku
Najpiękniejsze w całym roczku,
Tu w SkakAnce… Idą Święta!
Wspin za wspinem, krok za krokiem
Jeszcze lepsze niż przed rokiem…
Tu w SkakAnce! Idą Święta!