❄ Śnieżny skok na SkakAnkowy stok! 🏂

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2019/2020 – odc 13(S)/15

👉 Wysokie wymachiwanie, czasowe puszczanie, bokiem przerzucanie, tarciowe boulderowanie i… wieeelkieee zjeżdżanie! 👈

Hurra!!! 🎉 Po niezwykle pracowitym tygodniu poświęconym większym i mniejszym naprawom 🛠️ udało nam się ponownie uruchomić taśmę produkcyjną w fabryce Świętego Mikołaja 🚧 i wytwarzanie zabawek  znów ruszyło pełną parą. Na pewno wszystkie zdążyły powstać na czas i żadne dziecko nie zostało po tym tygodniu bez prezentu 🎁.
Zdecydowanie zasłużyliśmy więc na chwilę wytchnienia i relaksu 👍 na ośnieżonych stokach SkakAnki, gdzie w tym tygodniu zapanuje akrobatyczne i wspinaczkowe białe szaleństwo ❄️.
Nasi gimnastycy 🤸  będą mieli okazję zakosztować narciarstwa ⛷️ czy snowboardingu 🏂 w akrobatycznej odsłonie pełnej skoków i ewolucji na muldach❗
Nasza ekipa wspinaczkowa 🧗 lubiąca wysokości i ekstremalne wyzwania zajmie się natomiast obsługą i konserwacją 🔧 wyciągów narciarskich 🎿, gdzie sprawdzą jak bardzo ważne we wspinaczce w warunkach zimowych jest tarcie oraz jak najlepiej je wykorzystać. Podczas czynności konserwatorskich nie raz zdarzyć im się będzie mogła również konieczność zabrania czegoś ze sobą ⚙️ w jednej z rąk i wspinania tylko jednorącz 🙋‍♂️.
Nie zabraknie też oczywiście zabaw ze Śnieżkami ❄️ oraz wizyty na Wielkiej Lodowej Zjeżdżalni 😃!
Przed nami prawdziwie śnieżny 🌨️ skok na SkakAnkowy stok!

No to hop!

Nadejdzie znów w SkakAnce zima
Po sali będzie chodził mróz
Skrzypiącym krokiem w srebrnym szalu
Białe szaleństwo będzie niósł!