🌤 Wakacje już żegnamy i w SkakAnce Was witamy! 🎈

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2019/2020 – odc. 1️(S)/1️

Przed nami pierwszy 1️ tydzień nowego niesamowitego sezonu w SkakAnce 😀. Czas by założyć plecaczki i tornistry 🎒🎒, pożegnać błogi okres wakacji 🌤 i powitać 👋 naszych dzielnych, zaprawionych w gimnastycznych i wspinaczkowych wyprawach SkakAnkowiczów 👧👦 oraz przywitać tych, którzy do naszych wspaniałych przygód dopiero dołączają 🧑🧒. Całkiem nowe, nieodkryte jeszcze tematy ‼ przyniosą mnóstwo nowych ruchowych wyzwań i pozwolą nam zgłębiać gimnastyczne 🤸 i wspinaczkowe 🧗 umiejętności w zupełnie nowej odsłonie 🆕.
Nadchodzący tydzień 7️⃣ stanie pod znakiem wzajemnego poznawania się 🤝 i rozpoznawania się 👋!
W grupach początkujących ▶️ instruktorzy będą mieli szansę poznać dzieciaki 🧑🧒, przeanalizować jak reagują na strukturę 〽️ zajęć i podstawowe ćwiczenia realizowane w ich toku, a dzieci będą mogły poznać instruktorów 🧑🏻👩🧔, SkakAnkę oraz sprawdzić 🤔 swoją aklimatyzację w grupie 😍😊🤩.
W grupach zaawansowanych ⏩ skupimy się na analizie wyjściowego poziomu sprawności 🤸 🧗 i umiejętności naszych uczestników oraz zweryfikujemy jak radzą sobie z kluczowymi bazowymi ćwiczeniami 📊 w zależności od rodzaju zajęć oraz poziomu zaawansowania 📈.
Wszystko to w otoczce świetnej zabawy 😜 i rozpoczęcia odkrywania SkakAnkowego Świata ➰.

Obecność obowiązkowa 👍!