🤸🧗 SkakAnka nęci i to mnie kręci! 🔄

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2019/2020 – odc. 2(S)/2

Za nami pierwszy tydzień zajęć 📅 otwierający SkakAnkowy Sezonu 2019/2020! Pora ROZKRĘCIĆ 🔄 apetyty naszych SkakAnkowiczów na super zabawę 😃 z rozwijaniem gimnastycznych 🤸 i wspinaczkowych 🧗 umiejętności. Wkręcać 🌀 w SkakAnkowy sezon będziemy się podczas naszej rozgrzewki z chustkami 🆗 oraz na super Zakręconej Huśtawce 🔃.
Na zajęciach gimnastycznych 🤸 dużą uwagą przykładać będziemy do odpowiedniego wprowadzenia w tajniki 👁️‍🗨️ najbardziej popularnego SkakAnkowego sposobu kręcenia się, czyli przewrotu w przód 🔁 oraz poświęcimy się kontynuacji analizy 🗒️ poziomu opanowania bazowych umiejętności gimnastycznych. Dzięki niej nasi instruktorzy będą mieli lepszy wgląd w stopień zaawansowania uczestników 👧👦 poszczególnych grup w danych ćwiczeniach i pozwoli im to właściwie dobierać realizowane aktywności.
Natomiast na zajęciach wspinaczkowych 🧗 na maksa zakręcimy się ➰ dookoła wspinaczkowych obwodów, które swoją odsłonę będą miały w różnych miejscach: drabinki gimnastyczne, połóg, pion, przewieszenie❗ Skoncentrujemy się również na ważnej, pod kątem bezpieczeństwa wspinania umiejętności, a mianowicie prawidłowym zeskoku ze ściany podczas wspinania niskiego 😀.

Dołączcie do zakręconej zabawy w SkakAnce już dziś! 👍