🌨️ Ulepimy dziś bałwana? ⛄

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2017/2018 – odc. 19

 

Po zeszłotygodniowych, niezwykle intensywnych poszukiwaniach Człowieka Śniegu 👣 w SkakAnce czas na tydzień relaksu… Więc jak? Ulepimy dziś Bałwana ☃️? Nasza sala po raz kolejny wypełni się mnóstwem śniegu 🌨️ wprost z krainy naszej wyobraźni, w której zabawa nigdy się nie kończy ! Czas relaksu nie oznacza jednak czasu leniuchowania. Dlatego czeka nas wiele gimnastycznych i wspinaczkowych wyzwań. ❄️ Śnieżne kule zakrólują na naszych zajęciach w różnych wielkościach, od mieszczących się w dłoni po takie wielkości nas samych ❄️❄️❄️.
Nasi gimnastycy będą mieli okazję doskonalić specjalny SkakAnkowy sposób tworzenia kul śniegowych ⚪⚪⚪ oraz przejechać się na największej z nich tworzącej podstawę naszego Bałwana ⛄.
Wspinacze natomiast przyjmą inną technikę tworzenia i zamiast na wielkość pójdą na ilość. Nazbierają mnóstwo małych kul śniegowych razem tworzących kilka dużych. Zmierzą się również z zadaniem wspinania się z jedną ręką zajętą przez śnieżkę ✋⚪, w taki sposób żeby jej nie zgubić ani nie zgnieść❕❕❕
Na koniec wszyscy wyruszymy na Śnieżny Trakt 🏔️, gdzie będziemy musieli bardzo uważać na zaspy śnieżne powstałe w procesie tworzenia naszego Bałwana. Szczególnie żeby nie utknąć w nich głową w dół.

Będzie się działo niemało! 🤩!