🔮 Wróżymy dobrą zabawę w SkakAnce 🕯️

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2017/2018 – odc. 13

 

W najbliższym czasie w SkakAnce wróżymy 🧚 niezwykle tajemniczy i magiczny tydzień!
W nadchodzącym tygodniu świętujemy wigilię Św. Andrzeja 👨 – popularnie nazywaną andrzejkami – i z tej okazji związane z nią wróżby i przepowiednie towarzyszyć nam będą również podczas gimnastycznych i wspinaczkowych aktywności.
Na naszych SkakAnkowiczów czeka między innymi dużo wróżenia z użyciem specjalnego klucza 🗝️ oraz losowania symbolicznych przepowiedni dotyczących różnych aspektów ich przyszłego życia 🔮.
Żeby poznać między innymi swój „przyszły” zawód, pasję, czekające ich podróże czy imię wybranki/ka wspinacze będą musieli dostać się aż pod sam sufit, gdzie wylosują wróżby 🃏 z zawieszonych worków, a czas do ich spełnienia odmierzać będą na Andrzejkowym Zegarze 🕰️.
Naszych gimnastyków natomiast w drodze do poznania tych informacji 📝 czeka wiele akrobatycznych wyzwań, takich jak przewrót w przód do rozkroku czy zamachy i zwisy na kółkach gimnastycznych 🤩.
Na koniec zajęć SkakAnkowy Instruktor-Wróżbita 🧙 podejmie się próby interpretacji wylosowanych przepowiedni i uchyli uczestnikom rąbka tajemnicy czekającej ich przyszłości.

Wróżymy wszystkim dobrą zabawę 🤣!