Wiosenne BrykAnie w SkakAnce

Kiedy

2.04.2021    
08:00 - 17:00

Gdzie

CSE SkakAnka
ul. Fiołkowa 15, Kraków, małopolskie, 31-457

Rodzaj wydarzenia

W czasie wiosennej przerwy od szkoły ekipa ciekawskich i żądnych wrażeń Brykaczy, Wspinaczy i Gimnastyków wyruszy wraz z małą Kropką na poszukiwania jej przyjaciela Błęda, który pewnego razu po prostu zniknął!
Kropka jest czarna, ma okrągły brzuszek, dwa cienkie warkoczyki, a na twarzy – mnóstwo jasnych piegów! Gdy dorośnie, chce zostać kropką nad „i”. A Błąd? Błąd jest mały, czarny, kudłaty i ma… ogonek!
Podczas trzech dni wiosennego wypoczynku będziemy razem z Kropką wędrować przez różne zeszyty, bruliony i książki, zaglądając na każdą ich stronę, linijkę i kleks, spotykając niesamowitych pomocników i przeżywając prawdziwie literackie przygody! Naszą wyprawę rozpoczniemy w rodzinnym zeszycie Kropki – w zeszycie w trzy linie. Szukając jej najlepszego przyjaciela zaglądniemy do niebieskiego zeszytu, gdzie spotkamy nieaktualną Panią Datę, a następnie odwiedzimy Cudzysłowa, mieszkającego razem ze swoją mamą, Panią Cydzysłowową, w szarym zeszycie z pozaginanymi rogami. W ich towarzystwie udamy się do zakurzonej Pożółkłej Książki z zadaniami, gdzie do naszych poszukiwań dołączy Pan Iks! W zeszycie do nut poznamy Pana Bemola i Pana Krzyżyka, dzięki wskazówkom których w brulionie poetki spotkamy poszukiwanego ogłoszeniem Ryma
Czy to będzie koniec naszych przygód?
Sprawdźcie razem z nami w SkakAnce!

  WIOSENNE BRYKANIE 2021! – Kropkowe Poszukiwania Błęda (i to nie jest błąd)!

  Imię i nazwisko dziecka

  Data urodzenia dziecka

  Imię i nazwisko opiekuna

  Adres email

  Numer telefonu

  Uwagi