Nowe Przygody z Rabarbarem – Wielkanocne Półkolonie

Map of CSE SkakAnka
Kliknij, by załadować mapę

Data/Czas
piątek, 7 kwietnia 2023
08:00 - 17:00

Kategorie


Dzień pierwszy (6.04.2023) – Domowe potyczki!

Pierwszego dnia naszego brykania, czyli gimnastykowania i wspinania sprawdzimy jak najszybciej wyłuskać groch, odbędziemy tajną naradę, zawiążemy tajny pakt, zabawimy się tańcząc menueta na kwiatowym balu u księżniczki Anny i postawimy wszystkich przed faktem dokonanym stawiając żagle na NKMPiP! Będziemy również poszukiwać, dedukować i spełniać się artystycznie. 

Dzień drugi (7.04.2023) – Wyprawy i powroty!

Kolejny dzień spędzimy akrobacąc ipiracąc podejmując ryzykowną wyprawę do Spokojnego Wacia Wacława Nerwowego! Poznamy też prawdziwą historię Robinsona i Chrzęszczybrzęszczykiewiczówny oraz sprawdzimy czym różną się kaper i koper. Udamy się na superniebezpieczną wyprawę do hrabiego Gilotyniusza Szubienickiego oraz podejmiemy brzęczące wyzwanie Cukronezyjczyków! A znalezione w trakcie naszych przygód artefakty i wskazówki wykorzystamy w trakcie naszych umysłowych gimnastyk iartystycznych kreacji.

Dzień trzeci (11.04.2023) – Piracka pirania!

trzecim dniu naszych pirackich przygód poznamy słodką rybkę, dowiemy się skąd wzięło się Słoneczko, dlaczego tak lubi Lazurka oraz jaki jest powód obfitości zieloności. Razem z Barbarą odkryjemy tajniki przygotowań do arystokratycznego życia, pod dowództwem Rabarbara popłyniemy w prawdziwie rodzinno-piracki rejs i sprawdzimy, jaka krew, błękitna czy piracka płynie w PirAniowych żyłach… Udamy się też na eksperymentalno-artystyczną wyprawę przyprawioną szczyptą umysłowej gimnastyki oraz otrzymamy najprawdziwsze pirackie certyfikaty! Następnie poznamy jeszcze dalsze burzliwe dzieje pirata Rabarbara i… Ale ale… to dopiero w trakcie naszego Świątecznego Brykania w czasie Świąt Bożego Narodzenia! 

Więcej informacji