🌼 Wiosennie i wesoło – kolorowo naokoło! 🌷

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy
sezon 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣/2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ – odc. 29/42 (Standard 22)


👉 Kwieciste rozgrzewanie, podwojone przewracanie, wiosenne mostkowanie, wspinaczkowe omijanie, po polanie trawersowanie i… kwiatu przystrajanie! 👈


W nadchodzącym tygodniu w SkakAnce zapanuje naprawdę wesoła 😀 i kolorowa atmosfera ☀️. Będzie to czas, kiedy w gimnastycznym 🤸 i wspinaczkowym 🧗 stylu witać będziemy pierwszy dzień astronomicznej 🌤️ i kalendarzowej 🗓️ WIOSNY!
Postaramy się więc, aby jej nadejście świętować 🥳 niezwykle barwnie i energicznie, gdyż budzi ⏰ ona wszystko do życia i wyrywa z zimowego letargu 😴.
Zajęcia rozpoczniemy od radosnego przywitania Pani Wiosny z kolorowymi płatkami pierwszych wiosennych kwiatów 🌺.
Naszych gimnastyków 🤸 czeka mnóstwo harców i wygibańców wśród zieleniących się łąk 🌱 i pól 🌸, które zmienimy w swoisty akrobatyczny plac zabaw 🛝 pełen podporów, przewrotów, mostków i przerzutów.
Nasi wspinacze 🧗 natomiast staną przed nie lada wyzwaniem, związanym ze wspinaniem się pomiędzy poszczególnymi barwami SkakAnkowej Tęczy 🌈. Dodatkowo ich zadaniem będzie pomoc w rozbudzeniu z zimowego osowienia 🥱 przeróżnych owadów 🦋 i wskazanie im drogi ➡️ na naszą SkakAnkową Polanę. Uwieńczeniem naszych zajęć w tym tygodniu będzie przygotowanie dla Pani Wiosny wielkiego powitalnego bukietu polnych kwiatów 💐.

Przywitajcie wiosnę z nami w SkakAnce. 🥰


Dziś w SkakAnce wiosnę witamy,
kolorami kwiat Pani Wiośnie przystrajamy!
Na kwiecistych łąkach przewroty i harce,
ograniczone wspinanie na kolorowej ściance!