🤩 W SkakAnce Zimowe Ferie – czas ustawić kawalerie! 🏇

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy
sezon 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣/2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ – odc. 24/42 (Premium F)


👉 Z kopiami rozgrzewanie, przeszkód konno pokonywanie, bojowego szyku ustawianie, na oklep ujeżdżanie, no hand rest utrzymywanie i… w kawalerii szarżowanie! 👈


Okres ferii zimowych przed nami 🤩 i czas ten w SkakAnce wypełniony będzie wyjątkowymi gimnastyczno-wspinaczkowymi aktywnościami 🙃. Czas więc ustawić kawalerię 🏇 i wyruszyć w przygodę z najbardziej rozpoznawalną formacją w historii polskiej 🇵🇱 obronności.
Nasze feryjne działania w tym tygodniu rozpoczniemy ⏳ od ćwiczeń z kopiami ⚔️, głównym atrybutem kawalerzysty towarzyszącym mu przez stulecia.
Nasi dzielni akrobaci 🤸 zmierzą się również z Wyzwaniem Kawalerzysty, czyli pokonywaniem „konno” 🐎 specjalnego toru przeszkód oraz poćwiczą ustawianie się w szyku bojowym na wymagającym 😮‍💨 podłożu.
Dla naszych wspinaczy 🧗 natomiast wspomnianym Wyzwaniem Kawalerzysty będzie przejście „na oklep”  po zawieszonej poziomo linie 🪢, a ustawianie się w szyku bojowym spróbujemy zrobić w pozycji no hand rest ✋ na połogiej ścianie. Na koniec ⌛ nasi SkakAnkowicze pokażą jak silna 💪 jest szarża kawalerii w natarciu.

Ciekawi? Dołączcie do nas w SkakAnce! 😃


Dziś w SkakAnce ferie zaczynamy, dobrze bawić się tu zamierzamy!
Kawalerię w szyku ustawiamy, wyzwań wszystkim wspólnie podołamy!
Nie wahaj się już ani chwili, SkakAnka aktywnie czas ferii umili!